Remont i przebudowa rowów odwadniających "Bagno" R-2 i R-3 w Osadzie Stawy Grojeckie - etap II kontynuacja

Nazwa Inwestycji:

Remont i przebudowa rowów odwadniających "Bagno" R-2 i R-3 w Osadzie Stawy Grojeckie -  etap II kontynuacja

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

79 604,92 PLN

Lokalizacja:

Grojec
Osada Stawy Grojeckie

Opis Inwestycji:

Wójt Gminy Pani Małgorzata Grzywa zleciła wykonanie remontu i przebudowy rowów odwadniających "Bagno" R-2 i R-3 w Osadzie Stawy Grojeckie. Zakres rzeczowy robót obejmuje: - roboty rozbiórkowe - remont przepustów - czyszczenie i zabezpieczenie rowów korytkami ściekowymi - umocnienie skarp płytami ażurowymi - utwardzenie pobocza klińcem kamiennym - humusowanie i obsianie skarp w ziemi urodzajnej - ułożenie drenażu z rur z tworzyw sztucznych - przesunięcie i wymiana ogrodzenia - wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej - projekt organizacji ruchu na czas robót. Wykonawcą robót jest FHUP DROG-BIT Konrad Odrzywołek, 32-067 Tenczynek, ul. Klonowa 14 za kwotę 79 604,92 PLN brutto.

To kolejny etap tego działania, które przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa powodziowego w Naszej Gminie. Prace dobiegają już do końca i możemy się cieszyć z poprawy warunków odprowadzania wód opadowych z terenu Stawów Grojeckich.