Projekt rozbudowy Przedszkola Samorządowego oraz Wiejskiego Ośrodka Zdrowia we Włosienicy

Nazwa Inwestycji:

Projekt rozbudowy Przedszkola Samorządowego  oraz Wiejskiego Ośrodka Zdrowia we Włosienicy

Czas realizacji:

2011-2013

Całkowity koszt:

Lokalizacja:

Włosienica

Opis Inwestycji:

Gmina Oświęcim planuje rozbudowę przedszkola samorządowego oraz przychodni zdrowia w Włosienicy. W chwili obecnej opracowywany jest projekt w którym przewidziano między innymi wymianę kotłowni węglowej na gazową.

Dla ośrodka zdrowia przewidziano powiększenia pomieszczenia socjalnego, zaplecze funkcjonalne, nową część komunikacyjną wraz z podejściem dla niepełnosprawnych.

Dla przedszkola przewiduję się powiększenie zaplecza szkolnego, wykonanie nowej sali zajęć oraz adaptację pomieszczenia po byłym mieszkaniu służbowym, jak również wykonanie nowych sanitariatów. Przewiduje się również wykonanie nowego dachu całego budynku, nowej elewacji oraz okien.

Wszystkie te działania po zrealizowaniu poprawią warunki korzystania z obiektu zarówno przez dzieci uczestniczące w zajęciach przedszkolnych jak również wszystkich korzystających z Wiejskiego Ośrodka Zdrowia.