Udzielenie Pomocy finansowej dla Gminy Miasto Oświęcim

Gmina Oświęcim na mocy uchwały Rady Gminy z dnia 31 sierpnia 2011 nr XIII/75/11 oraz na podstawie Porozumienia z dnia 22 września 2011 nr 47/2011 udzieliła pomocy finansowej dla Gminy Miasto Oświęcim w formie dotacji celowej ...

Gmina Oświęcim na mocy uchwały Rady Gminy z dnia 31 sierpnia 2011 nr XIII/75/11 oraz na podstawie  Porozumienia z dnia 22 września 2011 nr 47/2011 udzieliła pomocy finansowej dla Gminy Miasto Oświęcim w formie dotacji celowej  w wysokości 30 000 PLN na finansowanie zadań inwestycyjnych w Ośrodkach Zdrowia i Przychodniach Rejonowych Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu.

Przedmiotem dofinansowania jest realizacja zaleceń Sanepidu w odniesieniu do Ośrodków Zdrowia i Przychodniach Rejonowych Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu.

W ośrodku zdrowia w Grojcu realizowane prace obejmują budowę pomieszczenia odpadów medycznych, remont pomieszczenia składu bielizny czystej i brudnej, remont posadzek pomieszczeń ośrodka.

W ośrodku zdrowia we Włosienicy prowadzone prace obejmują remont pomieszczeń na poziomie –1 polegające na wymianie posadzek i naprawie uszkodzonych ścian po powodzi.