Przebudowa zatok autobusowych wraz z przebudową poboczy na perony i odcinki chodników z przejściami dla pieszych w rejonie skrzyżowania DW 948 z ul. Adolfin i ul. Zerwisko w miejscowości Grojec

Nazwa Inwestycji:

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

126 913,77 PLN

Lokalizacja:

Grojec

Opis Inwestycji:

Wybrano wykonawcę na realizację kolejnego zadania z zakresu poprawy bezpieczeństwa publicznego na terenie Naszej Gminy. Tym razem przystąpiliśmy do przebudowy zatok autobusowych wraz z przebudową poboczy na perony i odcinki chodników z przejściami dla pieszych w rejonie skrzyżowania DW 948 z ul. Adolfin i ul. Zerwisko w miejscowości Grojec.

Realizacja tego zadania ułatwi korzystanie mieszkańcom z zatok autobusowych podnosząc ich standard i funkcjonalność.

Wykonawcą zadania jest firma Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe "SOŁA", 32-600 Oświęcim, ul. Rynek Główny 3. Wartość zadania po przetargu została ustalona na kwotę 126 913,77 PLN.