Plac zabaw dla dzieci w sołectwie Brzezinka

Nowy plac zabaw powstanie przy ul. Sportowej w Brzezince, w bezpośrednim sąsiedztwie nowoutworzonego kompleksu boisk sportowych „Orlik”. W listopadzie 2011 roku Wójt Gminy Oświęcim podpisała umowę z Samorządem Województwa Małopolskiego na realizację projektu polegającego na budowie placu zabaw dla dzieci w gminie Oświęcim.

Dofinansowanie w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 (PROW 2007 – 2013) z zakresu małych projektów otrzymała operacja pn. Utworzenie placu zabaw dla dzieci w sołectwie Brzezinka gmina Oświęcim poprzez zakup i montaż wyposażenia.

Planowany całkowity koszt realizacji projektu wyniesie 20.490,00 PLN, z czego dofinansowanie ze środków unijnych to 14.343,00 PLN.

Termin realizacji inwestycji przewidziano na rok 2012.