Rozbudowa wodociągu w sołectwie Babice wzdłuż ul. Kwiatowej i Starowiślnej oraz w sołectwie Broszkowice wzdłuż ul. Św. Medarda

Nazwa Inwestycji:

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

Koszt projektów:   15.621,00 PLN

Wartość budowy - 100.000,00 PLN

Lokalizacja:

Babice, Broszkowice

Opis Inwestycji:

Gmina Oświęcim zleciła opracowanie projektu rozbudowy sieci wodociągowej w sołectwie Babice wzdłuż ul. Kwiatowej i ul. Starowiślnej oraz w sołectwie Broszkowice wzdłuż ul. Św. Medarda.  Projekty zostały opracowane przez firmę SAN PROJEKT, ul. Wyzwolenia 19, 32-600 Oświęcim.

Ich realizacją w terenie zajęło się Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu sp. z o.o. w zamian za objęcie udziałów oraz podwyższenie kapitału zakładowego PWiK przez Gminę Oświęcim o wartości 100.000,00 PLN, w związku z realizacją tej inwestycji.

Prace zostały zakończone a do użytku  oddano 215,5 mb sieci przy ul. Starowiślnej, 103 mb przy ul. Kwiatowej oraz 359,6 mb przy ul. Św. Medarda.