Projekt budowlano-wykonawczy remontu budynku Domu Ludowego w Grojcu wraz z terenem wokół

Wykonanie projektu budowlano-wykonawczego remontu budynku Domu Ludowego w Grojcu wraz z terenem wokół ...

Nazwa Inwestycji:

Projekt budowlano-wykonawczy remontu budynku Domu Ludowego w Grojcu wraz
z terenem wokół

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

43.050,00 PLN

Lokalizacja:

Grojec

Opis Inwestycji:

Wójt Gminy Pani Małgorzata Grzywa zleciła wykonanie projektu budowlano-wykonawczego remontu budynku Domu Ludowego w Grojcu wraz z terenem wokół. Remont obejmuję zarówno budynek Domu Ludowego, teren wokół, jak również muszlę koncertową.
W zakres wchodzi m.in. wymiana pokrycia dachowego, modernizacja sali widowiskowej remont pomieszczenia na galerię, likwidacja istniejącego utwardzenia na rzecz fontanny, dobudowanie murowano-drewnianego zaplecza na garderobę w muszli, remont placu pod widownią i alejek.

Wykonawcą projektu jest firma BPK Kraków Sp. z o.o. 31-034 Kraków, ul. Lubicz 10B, która podjęła się wykonania zadania za kwotę: 43.050,00zł brutto

To kolejne zadanie mające wpływ na jakość i stan techniczny majątku komunalnego Naszej Gminy. Po realizacji zadania zobaczymy wspaniały obiekt, który będzie służył naszym mieszkańcom ale również cieszył oko.