Piknik na przywitanie lata w Stawach Monowskich

Dzisiaj na terenie rekreacyjnym w Stawach Monowskich dzieci, młodzież i dorośli świetnie bawili się podczas Pikniku na rozpoczęcie lata.

Na uczestników wydarzenia czekała moc atrakcji - dmuchany plac zabaw, kolorowe tatuaże, rozgrywki sportowe - siatkówka plażowa i piłka nożna, a także konkursy i konkurencje sportowe. Nie zabrakło poczęstunku, słodyczy oraz lodów.

Upał dawał się we znaki, ale dzięki OSP Stawy Monowskie można było schłodzić się pod wodną kurtyną, która cieszyła się dużą popularnością.

Wśród gości pikniku znaleźli się m.in. zastępca wójta Halina Musiał, przewodniczący Rady Gminy Adam Nowotarski, radny Jarosław Krząkała oraz sołtys Stawów Monowskich, a zarazem jeden z organizatorów Arkadiusz Kuwik.

Wydarzenie zorganizowali: Sołtys z Radą Sołecką, miejscowa świetlica, KGW Stawy Monowskie, OSP Stawy Monowskie oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.