Nagrody dla sportowców

Wczoraj utalentowani młodzi sportowcy odebrali nagrody Gminy Oświęcim za wysokie wyniki i wyjątkowe osiągnięcia. W gronie laureatów znaleźli się tancerze i tancerki oraz hokeista.

Jak stwierdził wójt Mirosław Smolarek, finansowa nagroda to drobny, symboliczny prezent od samorządowych władz na wakacje, ale przede wszystkim wyróżnienie i podziękowanie, zarówno dla sportowców, jak i ich rodziców. Do tych podziękowań i gratulacji dołączyła zastępca wójta Haliny Musiał, podkreślając, że inwestowanie w młodzież jest najlepszym rodzajem inwestycji.

 

Laureaci nagrody Gminy Oświęcim za wysokie wyniki i wyjątkowe osiągnięcia to Lena Płachta, Marcel Mierzwa, Karol Mierzwa, Filip Stokłosa, Julia Furman, Emilia Bugańska, i Magdalena Sulikiewicz (wszyscy z Poręby Wielkiej), Alicja Janik, Lena Nowogrodzka, Kinga Żołna, Judyta Białostocka, Natalia Łuszczkiewicz, Emilia Łuszczkiewicz i Katarzyna Rydzoń z Rajska, Zuzanna Magdziarz i Zofia Tobiasz z Brzezinki, Magdalena Grabowska z Grojca oraz Wioletta Pastuszka z Babic. Listę laureatów zamyka bramkarz reprezentacji Polski w hokeju na lodzie do lat 16, porębianin Kacper Rydzoń.

Tagi

GALERIA