Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Zaborzu

W ubiegłą środę w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu w ramach Dnia Dziecka zorganizowany został Piknik „Wszyscy gramy do jednej bramki”.

W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście: zastępca wójta Halina Musiał, przewodniczący Rady Gminy Adam Nowotarski oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim Agata Michalska.

Podczas pikniku dzieci mogły zaprezentować się w Talent Show, a także korzystać z wszystkich atrakcji przygotowanych dla nich w tym dniu. Był to czas radości, integracji i gry zespołowej, podczas którego wszyscy świetnie się bawili.

O atrakcje zadbali nauczyciele wraz z rodzicami oraz eMotion Dance Academy, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu, WCR Oświęcim, Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu i OSP Poręba Wielka.

Fot. SP w Zaborzu