Remont szatni gospodarzy w LKS Poręba

Dzisiaj, wójt gminy Oświęcim Mirosław Smolarek odwiedził LKS Poręba, aby na własne oczy zobaczyć efekty prac wykonanych w klubie.

Wyremontowana została szatnia gospodarzy, gdzie m.in. przebudowano natryski oraz węzeł sanitarny. Piłkarze LKS Poręba będą mogli cieszyć się odnowioną szatnią i, jak zapewniają działacze klubu, już niebawem pojawią się w niej nowe szafki.

Na całkowity koszt 20 tys. zł. zsumowały się: 5 tys. zł. za awans seniorów do A klasy, 10 tys. zł. przysługujących każdemu klubowi gminy co dwa lata na zadania inwestycyjne oraz 5 tys. zł. dofinansowanych z rezerwy wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka.

Ze strony LKSu w spotkaniu uczestniczyli Krzysztof Ryś, Weronika Sporysz oraz Józef Pietrańczyk. W ramach wdzięczności działacze na ręce Wójta pamiątkową koszulkę Partner Klubu oraz dyplom. Przedstawiciele klubu podziękowali w imieniu całej społeczności LKSu za wsparcie, a także zaoferowali swoją pomoc i zaangażowanie na wydarzeniach organizowanych przez gminę Oświecim.