Wirtualny spacer po gminie Oświęcim

Wiosenna aura zachęca do spacerów. „Wirtualny spacer po gminie Oświęcim” pozwoli nam poznać ciekawostki o dzikiej przyrodzie oraz o sposobach dbania o środowisko jeszcze przed wyjściem z domu.

W gminie Oświęcim znajduje się wiele wartościowych przyrodniczo, pięknych miejsc. Spotkać można w nich chronione rośliny i zwierzęta. Można obserwować je w naturalnym środowisku, ale jeśli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie tego zrobić, z pomocą przychodzi nasz „Wirtualny spacer po gminie Oświęcim”. Doskonale posłuży też jako przygotowanie przed wycieczką piszą lub rowerową.

 

Szczególnie zapraszamy do zabawy z wirtualnym spacerem dzieci i młodzież, ale korzystać z niego można bez ograniczeń wiekowych. Również dorośli mogą poznać ciekawostki o przyrodzie wokół nas, a także obejrzeć piękne panoramy gminy Oświęcim. Może komuś uda się wypatrzyć znajome miejsca?

 

Spacer dostępny jest tutaj. Działa również na urządzeniach mobilnych.

 

Dla zainteresowanych większą ilością informacji o chronionych zwierzętach i roślinach w gminie Oświęcim oraz o proponowanych trasach pieszych i rowerowych zachęcamy do pobrania aplikacji „Oświęcim – Vavrecka”.

 

 

 

 

Wirtualny spacer opracowała firma DRONTEAM Usługi dronem i filmowe.

 

Artykuł zrealizowano  w  ramach  projektu  „Wdrażanie  Programu  ochrony  powietrza  dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”  LIFE-IP  MALOPOLSKA / LIFE 14 IPE PL 021 dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej oraz środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

 

Tagi

GALERIA