Kurs e-learningowy dotyczący etykiety energetycznej

Od 1 marca będzie obowiązywała nowa etykieta energetyczna dla niektórych urządzeń AGD i RTV. W ramach projektu Label2020 przygotowano bezpłatny kurs e-learningowy przeznaczony dla sprzedawców, który dostarczy wiedzę na temat nowych zasad etykietowania.

 Każdy sprzedawca po pozytywnym przejściu kursu będzie umiał swobodnie odpowiadać na pytania klienta dotyczące etykiet energetycznych i doradzić w wyborze energooszczędnych urządzeń. Otrzyma także certyfikat ukończenia kursu.

 

Kurs dostępny jest bezpłatnie na stronie internetowej https://www.label2020.pl/.../dla.../kurs-e-learningowy/ a także w formatach: SCORM 1.2, SCORM 2004.oraz HTML. W celu otrzymania takiej wersji, należy wysłać e-mail na adres label2020@kape.gov.pl

 

Kurs ten dostarczy wiedzę, która pozwoli odpowiadać na pytania klientów dotyczące nowej etykiety energetycznej i prowadzić skuteczną rozmowę handlową.

 

W ramach kursu można dowiedzieć się:

  • co nowego pojawi się na nowej etykiecie, ogólnie i w podziale na grupy produktów,
  • kiedy zamienić starą etykietę na nową,
  • o co mogą pytać klienci i co im odpowiedzieć,
  • jakie są zalety nowej etykiety i jak je zaprezentować klientowi.

 

Zapraszamy do skorzystania z kursu nie tylko sprzedawców sprzętu RTV i AGD, ale również wszystkich konsumentów. Znajomość nowej etykiety energetycznej może ułatwić dokonanie oszczędnego wyboru.

Tagi