Wirtualny spacer po gminie Oświęcim

Zapraszamy do zwiedzania gminy bez wychodzenia z domu! Spacerować można całą rodziną, wspólnie poznając ciekawostki o dzikiej przyrodzie oraz o sposobach dbania o środowisko.

W gminie Oświęcim znajduje się wiele wartościowych przyrodniczo, pięknych miejsc. Spotkać można w nich chronione rośliny i zwierzęta. Można obserwować je w naturalnym środowisku, ale jeśli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie tego zrobić, z pomocą przychodzi nasz „Wirtualny spacer po gminie Oświęcim”. Doskonale posłuży też jako przygotowanie przed wycieczką piszą lub rowerową.

 

Szczególnie zapraszamy do zabawy z wirtualnym spacerem dzieci i młodzież, ale korzystać z niego można bez ograniczeń wiekowych. Również dorośli mogą poznać ciekawostki o przyrodzie wokół nas, a także obejrzeć piękne panoramy gminy Oświęcim. Może komuś uda się wypatrzyć znajome miejsca?

 

 

W ramach spaceru przygotowano zabawę, w ramach której można otrzymać drobny upominek od gminy. Wystarczy w wirtualnym spacerze znaleźć miejsce oznaczone nazwą „Kreatywny recykling” i wykonać opisane zadanie. Zapraszamy do udziału!

 

Spacer dostępny jest tutaj.

 

 

Wirtualny spacer opracowała firma DRONTEAM Usługi dronem i filmowe.

 

Dla zainteresowanych większą ilością informacji o chronionych zwierzętach i roślinach w gminie Oświęcim oraz o proponowanych trasach pieszych i rowerowych zachęcamy do pobrania aplikacji „Oświęcim – Vavrecka”.

 

Podane do wysyłki dane osobowe będą przetwarzane przez Wójta Gminy Oświęcim wyłącznie w celu wysyłki upominku w ramach akcji "Kreatywny recykling". Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem otrzymania upominku. Z obowiązkiem informacyjnym dotyczącym przetwarzania danych osobowych można zapoznać się na stronie internetowej www.gminaoswiecim.pl.

 

Zrealizowano w ramach projektu „Wymiana niskosprawnych źródeł grzewczych w gospodarstwach domowych zlokalizowanych na terenie gminy Oświęcim, w ramach Poddziałania 4.4.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”

 

Tagi

GALERIA