Życzenia wójta z okazji Dnia Strażaka

"W tym roku chcę szczególnie podziękować wszystkim druhnom-ochotniczkom i druhom-ochotnikom z terenu naszej gminy".

"4 maja obchodzimy Dzień św. Floriana – święto wszystkich strażaków.

W tym roku chcę szczególnie podziękować wszystkim druhnom-ochotniczkom i druhom-ochotnikom z terenu naszej gminy. Nawet na co dzień Wasza służba wiąże się z ryzykiem, poświęceniem, odpowiedzialnością i trudem, a my możemy liczyć na Waszą niezawodność, ofiarność i odwagę. Tym bardziej doceniamy Waszą postawę w tych trudnych czasach – kiedy ryzykujecie, poświęcacie się i bierzecie na siebie odpowiedzialność jeszcze większą niż zwykle, pomagając tym, którzy tego potrzebują.

Ogromne podziękowania i serdeczne życzenia – przede wszystkim zdrowia, siły i satysfakcji z wykonywanych zadań, a także opieki świętego Floriana nad Wami i Waszymi rodzinami.

Mirosław Smolarek

Wójt Gminy Oświęcim"