Jesteśmy w gronie najlepszych w plebiscycie WUP - teraz głosowanie!

Zapraszamy do głosowania na Gminę Oświęcim w konkursie Edukacyjna Gmina Małopolski 2019. Głosować można od 08.10.2019 r, od godz. 14:00:01 do dnia 21.10.2019 r. do godziny 12:00:00 na stronie internetowej www.glosuj.pociagdokariery.pl.

 

W plebiscycie  organizowanym od 2009 roku przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zostanie wyłoniony samorząd, który zdobędzie tytuł  “Edukacyjna Gmina Małopolski 2019”. Nasza gmina pozytywnie przeszła pierwszy etap plebiscytu i została jedną z 10, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu – głosowania przez mieszkańców. Teraz to Państwo decydują o wynikach plebiscytu, zachęcamy do codziennego oddawania głosów na gminę Oświęcim!

 

GŁOSUJ TUTAJ

 

Aby zagłosować należy wejść w powyższy link. Następnie na dole strony naciskamy przycisk "ODDAJ SWÓJ GŁOS". Teraz wyszukujemy Gminę Oświęcim (uwaga, pozycja gmin jest każdorazowo losowana) i klikamy w zdjęcie, tak aby pojawił się na nim znak ✓ . Następnie na dole strony zaznaczamy okienko "Nie jestem robotem" i klikamy przycisk "Oddaj Głos". Pamiętajmy, że w Plebiscycie "Edukacyjna Gmina Małopolski 2019" z jednego komputera (adresu IP) można oddać aż 5 głosów dziennie.