Darmowy wyjazd na spektakl „Brat naszego Boga” w Tarnowie

Wójt Gminy Oświęcim serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd na spektakl „Brat naszego Boga” K. Wojtyły w reż. T. Piaseckiego do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Spektakl odbędzie się 18 października (środa) o godzinie 18.00. Wyjazd jest realizowany w ramach udziału Gminy Oświęcim w projekcie „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

 

W ramach wycieczki Gmina Oświęcim oferuje każdemu uczestnikowi transport do Tarnowa oraz darmowy bilet na spektakl, jednak nie zapewniamy posiłków ani wyżywienia – przewidujemy czas wolny w Tarnowie przed spektaklem.

 

Program wycieczki:

13.00 – wyjazd do Tarnowa (Parking na Bulwarach).

15.00 – 17.30 – czas wolny w Tarnowie.

18.00 – 20.00 – spektakl „Brat naszego Boga”.

Ok. 22.00 – powrót do Oświęcim (parking na Bulwarach).

 


Zapisy na spektakl oraz odbiór darmowych zaproszeń możliwy są od dnia 12.10.2017 r. w Urzędzie Gminy Oświęcim (pok. 33), telefonicznie: 33 844 95 43 lub mailowo: t.kleczar@gminaoswiecim.pl. Uwaga ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

 

 

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie we współpracy z Partnerami realizuje projekt pn. „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Jest to przedsięwzięcie, które wpisuje się w wydarzenia organizowane w Polsce w ramach obchodzonego aktualnie Roku Świętego Brata Alberta i uzyskało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

 

Spektakl grany 18 października o godz. 18.00, prezentowany jest w ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”

 

Projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

 

Organizator: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

 

Współorganizatorzy: Gmina Oświęcim, Wydawnictwo „Biały Kruk”, Archiwum Kurii Metropolitalnej w Krakowie

 

Patroni medialni: Tygodnik „Gość Niedzielny”, Radio PLUS, Portal franciszkańska3

 

Więcej o projekcie tutaj

 

http://www.idmjp2.pl/index.php/pl/projekty/jan-pawel-ii-i-brat-albert/1500-jan-pawel-ii-i-brat-albert-apostolowie-naszych-czasow-vii-malopolskie-dni-sw-jana-pawla-ii