Plebiscyt na najpopularniejszych samorządowców

Trwa wielki finał organizowanego przez "Gazetę Krakowską" plebiscytu na Najpopularniejszego wójta i burmistrza Małopolski. Który z wójtów zasługuje na ten tytuł? O tym zadecydują mieszkańcy. Warto wesprzeć swoich faworytów na ostatniej prostej po zwycięstwo.

W tym roku akcja jest podzielona na dwa etapy. W pierwszym, regionalnym (w Małopolsce Zachodniej konkurowało trzydziestu kandydatów) wybrani zostali najpopularniejsi samorządowcy. Tym samym uzyskali nominację do drugiego etapu. Już sam udział w wielkim finale wojewódzkim jest uhonorowaniem pracy samorządowców. Wśród nich jest wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz.


Plebiscyt zakończy się w poniedziałek, 16 października, o godz. 21.00. O wygranej zadecyduje głosowanie SMS-owe. Komisja Konkursowa ogłosi wyniki na oficjalnej gali. Laureatami zostanie 10 wójtów i 5 burmistrzów. Aktualny ranking oraz więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej "Gazety Krakowskiej".


Osoby, które zechcą oddać głos na wójta Gminy Oświęcim Alberta Bartosza, powinny wysłać SMS o treści NW.90 pod nr 72355 (cena SMS 2,46 zł z VAT).