GMINNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY NA NAJŁADNIEJSZEGO ANIOŁA

Dyrektor, Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich serdecznie zapraszają do udziału w V edycji Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego.

W tym roku proponujemy Państwu wykonanie przestrzennej pracy plastycznej - anioła/aniołów. Postać anioła/aniołów  powinna być zrobiona samodzielnie, dowolną techniką i przy użyciu dowolnych materiałów. Wysokość pracy powinna mieścić się w granicach 30 cm – 100 cm.

Prace konkursowe oceniane będą tylko w jednej kategorii – rodzinnej (dzieci i dorośli).

Uczestnik konkursu (Rodzina) może dostarczyć jedną pracę konkursową. Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej może zgłosić dowolną liczbę prac. Natomiast pozostałe szkoły z gminy Oświęcim proszone są o zgłaszanie po dwie prace konkursowe.

Prace konkursowe należy dostarczać do dnia  9. 12. 2016  r. do SP w Porębie Wielkiej.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się dnia 18. 12. 2016  r. o godz. 12.00 w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie, który jest do pobrania poniżej.

Serdecznie zapraszamy uczniów i dorosłych mieszkańców gminy Oświęcim do udziału w konkursie.

Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Wójta Gminy Oświęcim