Nowe aleje na cmentarzu w Rajsku

Nowe aleje na cmentarzu w Rajsku Środa, 28 września 2016 Zakończono budowę alei oddzielającej "starą" część cmentarza od "nowej" oraz kolejnych, dzięki którym będzie łatwiej się poruszać i zostaną zapewnione nowe miejsca pochówku.

Narodowa Loteria Paragonowa - Wrzesień

Narodowa Loteria Paragonowa - Wrzesień Środa, 28 września 2016 Urząd Skarbowy w Oświęcimiu informuje, że wystawione w miesiącu wrześniu paragony fiskalne, które mają wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej można rejestrować w systemie tylko do końca września.

Komunikat dotyczący rejestracji świń pochodzących z nieznanej siedziby stada

Komunikat dotyczący rejestracji świń pochodzących z nieznanej siedziby stada Środa, 28 września 2016 Prosimy o zapoznanie się z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Oświęcimiu dotyczącego konieczności zgłoszenia dotychczas niezarejestrowanych świń.

Obowiązki dot. melioracji wodnych

Obowiązki dot. melioracji wodnych Wtorek, 27 września 2016 Działając na zasadzie art. 77 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 469 ze zm.), Wójt Gminy Oświęcim przypomina o obowiązku utrzymania urządzeń melioracji wodnych szczegółowych, w tym rowów melioracyjnych. Powyższy obowiązek dotyczy wszystkich właścicieli i użytkowników gruntów, na których urządzenia melioracyjne się znajdują

Ankieta - potrzeby mieszkańców w zakresie wymiany starych urządzeń grzewczych

Ankieta - potrzeby mieszkańców w zakresie wymiany starych urządzeń grzewczych Wtorek, 27 września 2016 W związku ze złożeniem kart projektów w zakresie wymiany starych urządzeń grzewczych na nowe ekologiczne w indywidualnych gospodarstwach domowych, bardzo prosimy o wypełnienie ankiety. Jej wyniki pozwolą nam lepiej przygotować się do ubiegania o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Nowe oświetlenie ulicy św. Medarda w Broszkowicach

Nowe oświetlenie ulicy św. Medarda w Broszkowicach Wtorek, 27 września 2016 Dzięki zrealizowanej właśnie inwestycji, mieszkańcy Broszkowic mogą cieszyć się nowym oświetleniem na ulicy św. Medarda.

UWAGA na naciągaczy!

UWAGA na naciągaczy! Poniedziałek, 26 września 2016 Informujemy, że Gmina Oświęcim nie podpisała żadnego rodzaju porozumienia z firmą Twoja Telekomunikacja i nie otrzymała dotacji na wymianę telefonów. Prosimy o uważne czytanie wszystkich proponowanych Państwu umów i zgłaszanie podejrzanych zachowań konsultantów na policję.

Piknik dla Krzyśka

Piknik dla Krzyśka Niedziela, 25 września 2016 W najbliższą sobotę, 1 października na zieleńcu przedszkola w Zaborzu pokażmy na Pikniku dla Krzyśka, że Razem Możemy Więcej.

Komunikat dotyczący ochronnego szczepienia lisów

Komunikat dotyczący ochronnego szczepienia lisów Piątek, 23 września 2016 Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczącym akcji ochronnego szczepienia przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących, na terenie całego województwa. Akcja będzie odbywać się w dniach 26 września - 5 października.

Koncert Wojciecha Klicha

Koncert Wojciecha Klicha Czwartek, 22 września 2016 Zapraszamy na Koncert pt.: "Zaduszki Dżemowe Wojciecha Klicha". Wstęp WOLNY. Zapraszamy.

archiwum wiadomości