Ogólnopolski Turniej Par w brydżu sportowym

Ogólnopolski Turniej Par w brydżu sportowym Piątek, 22 września 2017 Wójt Gminy Oświęcim i Beskidzkie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zapraszają na Ogólnopolski Turniej Par w brydżu sportowym o puchar Wójta Gminy Oświęcim.

3x3 Piknik Streetball

3x3 Piknik Streetball Czwartek, 29 czerwca 2017 Pasjonaci ulicznej koszykówki zmierzyli się w ostatni weekend czerwca na obiektach OKSiR w Brzezince w turnieju 3x3 Piknik Streetball. W sobotę grały zespoły młodzieżowe, a dzień później – dorośli.

Nagrody dla młodych sportowców

Nagrody dla młodych sportowców Środa, 21 czerwca 2017 Co roku przybywa laureatów Nagrody Gminy Oświęcim za wysokie wyniki sportowe. 20 czerwca otrzymało je trzynaścioro tancerzy i dwóch hokeistów.

Zawody sportowo-pożarnicze

Zawody sportowo-pożarnicze Wtorek, 20 czerwca 2017 W niedzielę, 18 czerwca na obiektach LKS Strumień Polanka Wielka odbyły się miejsko-gminne zawody sportowo-pożarnicze organizowane przez zarząd MG ZOSP RP w Oświęcimiu. W zawodach wzięły udział 32 drużyny.

ECHA SPORTU: III miejsce drużyny chłopców z Poręby Wielkiej w XXI Memoriale im. Eugeniusz Szustera

ECHA SPORTU: III miejsce drużyny chłopców z Poręby Wielkiej  w XXI Memoriale im. Eugeniusz Szustera Sobota, 10 czerwca 2017 W poniedziałek 5 czerwca 2017 r. na stadionie głównym „MOSiR” w Oświęcimiu odbył się turniej mini piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych miasta i gminy Oświęcim z rocznika 2005 i młodszych. Swój udział w rozgrywkach zgłosiło 13 szkół. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w 5 grupach. Łącznie na czterech boiskach rozegrano 36 meczy, którym towarzyszyły ogromne emocje.

XV Bieg Sołecki w Zaborzu

XV Bieg Sołecki w Zaborzu Czwartek, 1 czerwca 2017 Biegacze stanęli na starcie tradycyjnych, corocznych zawodów 27 maja. Organizatorzy odetchnęli z ulgą, widząc, że deszczowe chmury omijają błonia wokół Przedszkola Samorządowego. Prócz pogody niespodzianką dla uczestników jubileuszowego Biegu był też ogromny tort.

Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Czwartek, 11 maja 2017 Dnia 5 maja 2017 roku na kompleksie boisk „Orlik” w Brzezince rozegrany został gminny turniej piłki nożnej.

ECHA SPORTU: II miejsce w piłce nożnej chłopców!

ECHA SPORTU: II miejsce w piłce nożnej chłopców! Sobota, 6 maja 2017 W piątek 5 maja 2017r. na „Orliku” w Brzezince odbyły się gminne zawody w piłce nożnej chłopców. Na szczęście pogoda dopisała i można było w słoneczku, w miłej atmosferze rozegrać mecze. Ostatecznie zwyciężyła drużyna z Grojca, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej spisali się na medal i zajęli II miejsce, a na najniższym podium stanęli chłopcy z Brzezinki. Gratulujemy naszej reprezentacji w składzie: Igor Bieniecki, Kamil Brzęcki, Jakub Filip, Dominik Sosnowiec, Dawid Szczerbowski, Jakub Borowczyk, Wojciech Nowak z kl. VI, Oliwier Chałupka, Olgierd Kulig z kl. V oraz Wojciech Snażyk z kl. IV.

III Otwarty Turniej Szachowy im. Janusza Klimeckiego

III Otwarty Turniej Szachowy im. Janusza Klimeckiego Piątek, 28 kwietnia 2017 Wójt Gminy Oświęcim, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim oraz Świetlica Wiejska w Stawach Monowskich zapraszają na III Otwarty Turniej Szachowy im. Janusza Klimeckiego.

ECHA SPORTU: III MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

ECHA SPORTU: III MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW Wtorek, 11 kwietnia 2017 W dniu 29. 03. 2017 r. w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej chłopców. Stawiły się na nie drużyny ze wszystkich gminnych podstawówek.

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Czwartek, 6 kwietnia 2017 Dnia 4 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbył się gminny turniej piłki ręcznej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły wszystkie drużyny naszej gminy, czyli reprezentacje Szkół Podstawowych z: Brzezinki, Grojca, Harmęż, Poręby Wielkiej, Babic, Rajska oraz Włosienicy.

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 Dnia 29 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbył się gminny turniej piłki ręcznej chłopców. Do turnieju przystąpiły wszystkie drużyny naszej gminy, czyli reprezentacje Szkół Podstawowych z: Brzezinki, Grojca, Harmęż, Poręby Wielkiej, Babic, Rajska oraz Włosienicy.

Godziny otwarcia kompleksu boisk Orlik w Brzezince

Godziny otwarcia kompleksu boisk Orlik w Brzezince Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 Informujemy, że boisko Orlik w Brzezince będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00, a w soboty i niedziele od 12:00 do 20:00. Oprócz tego...

III miejsce w Turnieju BRD

III miejsce w Turnieju BRD Czwartek, 30 marca 2017 23 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Podolszu odbyły się miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Powiatowe zawody siatkarskie w Chełmku

Powiatowe zawody siatkarskie w Chełmku Czwartek, 30 marca 2017 W dniach 21 i 22 marca 2017 roku reprezentacja dziewcząt oraz chłopców ze Szkoły Podstawowej w Brzezince wzięła udział w powiatowym turnieju piłki siatkowej...

Turniej Tenisa Stołowego w Choczni

Turniej Tenisa Stołowego w Choczni Wtorek, 14 marca 2017 W dniu 14 marca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzezince wzięli udział w rejonowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, reprezentując tym samym Powiat Oświęcimski.

Powiatowa Liga w Narciarstwie Alpejskim

Powiatowa Liga w Narciarstwie Alpejskim Środa, 1 marca 2017 W dniu 1 marca 2017 roku w ośrodku narciarskim „Złoty Groń” w Istebnej odbyła się trzecia edycja, a zarazem finał powiatowej ligii w narciarstwie alpejskim. Nie mogło w tych zawodach zabraknąć licznej grupy narciarzy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki reprezentujących Gminę Oświęcim.

Powiatowy Turniej Koszykówki

Powiatowy Turniej Koszykówki Wtorek, 28 lutego 2017 Do turnieju przystąpiło aż siedem drużyn Powiatu Oświęcimskiego, w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki reprezentująca Gminę Oświęcim

Uczniowie Gimnazjum w Rajsku na stoku

Uczniowie Gimnazjum w Rajsku na stoku Wtorek, 14 lutego 2017 Istebna „Złoty Groń” powoli staje się mekką sportów zimowych dla amatorów białego szaleństwa z powiatu oświęcimskiego. Już po raz kolejny rywalizowali tam narciarze i snowboardziści. Uczniowie Gimnazjum „Szewczyka” także zaprezentowali się w zawodach, które były jednocześnie zawodami gminnymi w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.

Gminna koszykówka na medal!!!

Gminna koszykówka na medal!!! Wtorek, 14 lutego 2017 W czwartek 26 stycznia 2017 roku w hali przy Gimnazjum Gminnym nr 1 w Rajsku odbyły się gminne zawody koszykówki dziewcząt i chłopców.

archiwum wiadomości