Turniej Tenisa Stołowego w Choczni

Turniej Tenisa Stołowego w Choczni Wtorek, 14 marca 2017 W dniu 14 marca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzezince wzięli udział w rejonowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, reprezentując tym samym Powiat Oświęcimski.

Powiatowa Liga w Narciarstwie Alpejskim

Powiatowa Liga w Narciarstwie Alpejskim Środa, 1 marca 2017 W dniu 1 marca 2017 roku w ośrodku narciarskim „Złoty Groń” w Istebnej odbyła się trzecia edycja, a zarazem finał powiatowej ligii w narciarstwie alpejskim. Nie mogło w tych zawodach zabraknąć licznej grupy narciarzy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki reprezentujących Gminę Oświęcim.

Powiatowy Turniej Koszykówki

Powiatowy Turniej Koszykówki Wtorek, 28 lutego 2017 Do turnieju przystąpiło aż siedem drużyn Powiatu Oświęcimskiego, w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki reprezentująca Gminę Oświęcim

Uczniowie Gimnazjum w Rajsku na stoku

Uczniowie Gimnazjum w Rajsku na stoku Wtorek, 14 lutego 2017 Istebna „Złoty Groń” powoli staje się mekką sportów zimowych dla amatorów białego szaleństwa z powiatu oświęcimskiego. Już po raz kolejny rywalizowali tam narciarze i snowboardziści. Uczniowie Gimnazjum „Szewczyka” także zaprezentowali się w zawodach, które były jednocześnie zawodami gminnymi w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.

Gminna koszykówka na medal!!!

Gminna koszykówka na medal!!! Wtorek, 14 lutego 2017 W czwartek 26 stycznia 2017 roku w hali przy Gimnazjum Gminnym nr 1 w Rajsku odbyły się gminne zawody koszykówki dziewcząt i chłopców.

Trójbój w Stawach Monowskich

Trójbój w Stawach Monowskich Wtorek, 14 lutego 2017 W czasie ferii w Świetlicy w Stawach Monowskich zorganizowano trójbój sportowy w skład którego wchodziły rozgrywki: szachów, tenisa stołowego i piłkarzyków stołowych.

Zacięta rywalizacja w Rajsku

Zacięta rywalizacja w Rajsku Poniedziałek, 13 lutego 2017 Tegoroczne ferie zimowe 2017 r. przebiegały pod znakiem zajęć sportu i zabawy. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z Babic, Brzezinki, Harmęż, Grojca, Rajska i Włosienicy wspólnie mogli czerpać radość z gry w unihokeja.

Powiatowa Liga Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Powiatowa Liga Igrzysk Młodzieży Szkolnej Poniedziałek, 23 stycznia 2017 W dniu 19 stycznia 2017 roku w Ośrodku Narciarskim „Złoty Groń” w Istebnej odbyły się II runda Powiatowej Ligi Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Otwarte Mistrzostwa Gminy Oświęcim w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie.

Gminne zawody piłki siatkowej dziewcząt i chłopców we Włosienicy

Gminne zawody piłki siatkowej dziewcząt i chłopców we Włosienicy Piątek, 20 stycznia 2017 W dniu 18 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej we Włosienicy rozegrany został gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt oraz chłopców.

Podsumowanie Mikołajkowego Pikniku Charytatywnego dla Lenki

Podsumowanie Mikołajkowego Pikniku Charytatywnego dla Lenki Wtorek, 13 grudnia 2016 Komitet Społeczny dla Lenki chciałby serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom, Gościom, Darczyńcom, Sponsorom, a także Współorganizatorom za to, że ta fantastyczna akcja, jaką był Mikołajkowy Piknik dla Lenki, może zostać uznana za udaną.

Powiatowy turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców

Powiatowy turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców Czwartek, 17 listopada 2016 14 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców. Zawodnicy rywalizowali między sobą indywidualnie oraz w kategorii debla.

Piłkarski sukces

Piłkarski sukces Poniedziałek, 7 listopada 2016 W dniu 27.10.2016 r. chłopcy z klas V i VI reprezentowali nas na zawodach sportowych w piłce nożnej. Na halę sportową w Rajsku przybyli reprezentanci wszystkich siedmiu gminnych podstawówek. Zacięta rywalizacja trwała trzy godziny zanim wyłoniono zwycięzców.

GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Piątek, 4 listopada 2016 W dniu 27 października 2016 roku na hali sportowej Gminnego Gimnazjum Nr 1 w Rajsku rozegrany został gminny turniej halowej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych.

Gminny Turniej Halowy Piłki Nożnej Dziewcząt

Gminny Turniej Halowy Piłki Nożnej Dziewcząt Piątek, 21 października 2016 W dniu 19 października 2016 roku w hali sportowej Gminnego Gimnazjum Nr 1 w Rajsku rozegrany został gminny turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Babicach

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Babicach Czwartek, 13 października 2016 W dniu 11 października 2016 roku w Szkole Podstawowej w Babicach rozegrany został gminny turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców.

Biegi sołeckie

Biegi sołeckie Poniedziałek, 23 maja 2016 28 maja 2016 roku odbyły się XIV Biegi Sołeckie. Pogoda dopisała biegaczom i jak zawsze towarzyszyło wiele emocji. Wszystkim biegaczom serdecznie gratulujemy, każdy z Was jest wgrany

Piłki dla świetlic środowiskowych

Piłki dla świetlic środowiskowych Wtorek, 2 sierpnia 2016 Firma Magtech przekazała za pośrednictwem radnego Pawła Jezierskiego 8 piłek do gry w piłkę nożną dla Orlika w Brzezince i świetlic środowiskowych naszej gminy.

XII Finał Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

XII Finał Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców Wtorek, 12 lipca 2016 288 drużyn składających się z młodych adeptów tej pięknej dyscypliny sportu od 7 do 10 lipca 2016 walczyło w Częstochowie o często pierwsze w karierze medale. Polski Związek Piłki Siatkowej przy udziale Fundacji Polska Siatkówka oraz firmy Ferrero Polska po raz kolejny zorganizowało turniej nazwany przez Międzynarodową Federację Siatkówki FIVB największymi rozgrywkami mini siatkówki na świecie. W eliminacjach do finału wzięło udział około 40 tysięcy zawodniczek i zawodników. W Częstochowie było ich ponad 1200. Rozegrano 1488 meczy.

Turniej Piłki Plażowej

Turniej Piłki Plażowej Piątek, 8 lipca 2016 Stawy Monowskie 17.07.2016 Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy i sportowych emocji!!!!!

Grojecki Piknik Rodzinny.

Grojecki Piknik Rodzinny. Piątek, 1 lipca 2016 Szczegóły na plakacie. Zapraszamy serdecznie!!!

archiwum wiadomości