Innovator Małopolski - konkurs

Innovator Małopolski - konkurs Piątek, 10 marca 2017 Rozpoczęła się 11. edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski. W imieniu organizatorów zapraszamy firmy mikro, małe, średnie oraz start-upy z Małopolski!

Środki unijne na działalność pozarolniczą

Środki unijne na działalność pozarolniczą Piątek, 24 lutego 2017 Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi możliwości pozyskania środków unijnych na działalność pozarolniczą dla mieszkańców zajmujących się działalnością rolniczą.

100 tys. zł na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich

100 tys. zł na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich Czwartek, 23 lutego 2017 Od 13 marca do 11 kwietnia 2017 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o przyznanie 100 tys. zł premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej.

Wsparcie ekonomii społecznej w Małopolsce Zachodniej

Wsparcie ekonomii społecznej w Małopolsce Zachodniej Środa, 25 stycznia 2017 Zachęcamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym projektu „MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia”

Dotacje dla przedsiębiorców z RPO

Dotacje dla przedsiębiorców z RPO Wtorek, 3 stycznia 2017 Województwo Małopolskie prowadzi nabory wniosków na dofinansowanie działalności przedsiębiorców w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

archiwum wiadomości