Dzień Edukacji Narodowej - życzenia wójta Alberta Bartosza

Dzień Edukacji Narodowej - życzenia wójta Alberta Bartosza Piątek, 13 października 2017 Wszystkim Nauczycielom i pracownikom oświaty w Dniu Edukacji Narodowej życzę wytrwałości i otwartości na przemiany, jakich jesteście uczestnikami, radości ze spełniania swoich codziennych obowiązków, sukcesów w codziennej pracy i satysfakcji z niej oraz jak najwięcej powodów do uśmiechu.

XXXVII Sesja Rady Gminy Oświęcim - zaproszenie

XXXVII Sesja Rady Gminy Oświęcim - zaproszenie Piątek, 13 października 2017 Zapraszamy na XXXVII Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się 18 października 2017 r. o godzinie 12:00

Głosowanie tylko do dzisiaj!

Głosowanie tylko do dzisiaj! Czwartek, 12 października 2017 Tylko do dzisiaj (do piątku, 13 października) można głosować w ramach drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Zagłosuj na "Aktywnego Seniora Powiatu" – projekt organizacji z gminy Oświęcim!

Darmowy wyjazd na spektakl „Brat naszego Boga” w Tarnowie

Darmowy wyjazd na spektakl „Brat naszego Boga” w Tarnowie Środa, 11 października 2017 Wójt Gminy Oświęcim serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd na spektakl „Brat naszego Boga” K. Wojtyły w reż. T. Piaseckiego do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Spektakl odbędzie się 18 października (środa) o godzinie 18.00. Wyjazd jest realizowany w ramach udziału Gminy Oświęcim w projekcie „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

Plebiscyt na najpopularniejszych samorządowców

Plebiscyt na najpopularniejszych samorządowców Poniedziałek, 9 października 2017 Trwa wielki finał organizowanego przez "Gazetę Krakowską" plebiscytu na Najpopularniejszego wójta i burmistrza Małopolski. Który z wójtów zasługuje na ten tytuł? O tym zadecydują mieszkańcy. Warto wesprzeć swoich faworytów na ostatniej prostej po zwycięstwo.

Weźże zagłosuj na zadanie z Gminy Oświęcim

Weźże zagłosuj na zadanie z Gminy Oświęcim Poniedziałek, 25 września 2017 Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego wynosi w tym roku 8 milionów złotych. O tym, na co zostaną wydane te pieniądze, zadecydują mieszkańcy w głosowaniu, które zaczęło się 25 września i potrwa do 13 października. Zapraszamy do poparcia zadania "Aktywny Senior Powiatu - Gmina Oświęcim zaprasza!.

Strefa Funduszy Europejskich

Strefa Funduszy Europejskich Czwartek, 21 września 2017 Już w piątek, 22 września w Chrzanowie każdy będzie mieć okazję do porozmawiania na szereg zagadnień z zakresu unijnych dofinansowań.