Raport z konsultacji społecznych - rewitalizacja

Raport z konsultacji społecznych - rewitalizacja Wtorek, 11 kwietnia 2017 Zapraszamy do zapoznania się z raportem z konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oświęcim na lata 2016-2023.

Gminny Program Rewitalizacji - zapraszamy do konsultacji

Gminny Program Rewitalizacji - zapraszamy do konsultacji Czwartek, 2 marca 2017 Zgodnie z Obwieszczeniem Wójta Gminy Oświęcim z dnia 23.02.2017 r. zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do konsultowania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Oświęcim na lata 2016 - 2023.

Konsultacje Społeczne - projekt Gminnego Programu Rewitalizacji

Konsultacje Społeczne - projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Czwartek, 23 lutego 2017 Zapraszamy do zapoznania się z obwieszczeniem Wójta Gminy Oświęcim dotyczącym rozpoczęcia konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Oświęcim na lata 2016-2023.

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych Poniedziałek, 30 stycznia 2017 Zapraszamy do zapoznania się z raportem z konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Oświęcim.

Ponowienie konsultacji społecznych - wyznaczanie obszaru rewitalizacji

Ponowienie konsultacji społecznych - wyznaczanie obszaru rewitalizacji Piątek, 30 grudnia 2016 Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych mających na celu wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Ponowienie procedury uzasadnione jest koniecznością dostosowania do obecnie obowiązujących wytycznych.

Obwieszczenie - wyznaczenie obszaru zdegradowanego i rewitalizacji

Obwieszczenie - wyznaczenie obszaru zdegradowanego i rewitalizacji Piątek, 23 grudnia 2016 Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych mających na celu ponowne wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Ponowienie procedury uzasadnione jest koniecznością dostosowania do obecnie obowiązujących wytycznych.

Przystąpienie do opracowania gminnego programu rewitalizacji

Przystąpienie  do opracowania gminnego programu rewitalizacji Środa, 2 listopada 2016 Zapraszamy do zapoznania się z obwieszczeniem Wójta Gminy Oświęcim, dotyczącym podjęcia uchwały o przystąpieniu do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oświęcim na lata 2016-2023.

Rewitalizacja - podsumowanie pierwszego etapu prac

Rewitalizacja - podsumowanie pierwszego etapu prac Piątek, 30 września 2016 Zakończył się pierwszy etap prac nad Gminnym Programem Rewitalizacji, składający się z przeprowadzenia diagnozy, konsultacji społecznych oraz podjęcia uchwały o wyznaczeniu obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji Gminy Oświęcim.

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych Poniedziałek, 26 września 2016 Zapraszamy do zapoznania się z raportem z konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Oświęcim.

Rewitalizacja konsultacje społeczne

Rewitalizacja konsultacje społeczne Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych mających na celu wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

archiwum wiadomości