Inwestycje realizowane w sołectwach w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2017

Inwestycje realizowane w sołectwach w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2017 Czwartek, 16 marca 2017 Urząd Gminy Oświęcim rozpoczął realizację inwestycji w ramach zadań zgłoszonych przez poszczególne sołectwa do budżetu, jako przedsięwzięcia w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2017.

Wiadukt w Babicach odwodniony

Wiadukt w Babicach odwodniony Środa, 15 marca 2017 Zakończono prace związane z odwodnieniem ul. Grunwaldzkiej (wiadukt w kierunku osiedla Błonie w Oświęcimiu).

Dotacje do remontów dróg

Dotacje do remontów dróg Piątek, 10 marca 2017 Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz odebrał 10 marca z rąk wojewody małopolskiego Józefa Pilcha promesę dotyczącą dofinansowania przebudowy drogi gminnej w Zaborzu. Kolejny dokument odnoszący się do przebudowy ulic Pod Górką i Jezioro w tej samej miejscowości, będących drogą powiatową, otrzymał starosta oświęcimski Zbigniew Starzec.

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince Piątek, 3 marca 2017 Wykonawca robót – Zakład Usług Budowlanych DĘBOWSKI Sp.j. - przedstawił harmonogram działania na okres 06 marzec – 11 marzec 2017 r. tj. w tym okresie przewidziany zakres do wykonania to odcinek od T12S16 – T12S19 – zakres przedstawiony na załączniku mapowym.

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince Piątek, 24 lutego 2017 Wykonawca robót – Zakład Usług Budowlanych DĘBOWSKI Sp.j. - przedstawił harmonogram działania na okres 27 luty – 04 marzec 2017 r. tj. w tym okresie przewidziany zakres do wykonania to odcinek od T11S39 – T11S44 – zakres przedstawiony na załączniku mapowym.

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince. Prace w terminie 20 -25 luty

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince. Prace w terminie 20 -25 luty Piątek, 17 lutego 2017 Wykonawca robót – Zakład Usług Budowlanych DĘBOWSKI Sp.j. - przedstawił harmonogram działania na okres 20 – 25 luty 2017 r. tj. w tym okresie przewidziany zakres do wykonania to odcinek od T11S1 – T11S42 – zakres przedstawiony na załączniku mapowym.

Modernizacja przystanku przy ul. Brzozowej w Brzezince – BRZEZINKA PAPOWNIA

Modernizacja przystanku przy ul. Brzozowej w Brzezince – BRZEZINKA PAPOWNIA Piątek, 10 lutego 2017 W dniu 10.02.2017 r. rozpoczęto prace związane z modernizacją przystanku przy ul. Brzozowej w Brzezince – BRZEZINKA PAPOWNIA

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince Piątek, 10 lutego 2017 Od dnia 06.02.2017 r. nastąpiło wznowienie robót obejmujących budowę sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince – zadanie realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ul. Szkolnej w Brzezince”

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince Czwartek, 2 lutego 2017 Od dnia 06.02.2017 r. nastąpi wznowienie robót obejmujących budowę sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Szkolnej w Brzezince – zadanie realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ul. Szkolnej w Brzezince”

Przedszkole z nowym dachem

Przedszkole z nowym dachem Środa, 21 grudnia 2016 Wymiana pokrycia dachowego Przedszkola Samorządowego w Porębie Wielkiej zaczęła się w połowie listopada. 21 grudnia miał miejsce końcowy odbiór robót.

archiwum wiadomości