OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE Niedziela, 22 października 2017 Wyjazd do OCK w Oświęcimiu na spektakl pt:,, Ach ta Pippi"...

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ Niedziela, 22 października 2017 13 października...

Sałatka jarzynowa

Sałatka jarzynowa Niedziela, 22 października 2017 Zdrowa, kolorowa sałatka jarzynowa...

Podsumowanie projektu „Książka” w grupie „Kotki”

Podsumowanie projektu „Książka” w grupie „Kotki” Niedziela, 22 października 2017 19. października w grupie „Kotki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, których celem było podsumowanie zrealizowanego projektu "Książka".

TEATRZYK

TEATRZYK Niedziela, 22 października 2017 We wtorek 10 października...

zwroty

zwroty Piątek, 20 października 2017 Informujemy że dnia 23.10.2017 roku w godzinach 7-15 będą wypłacane zwroty za przedszkole za miesiąc czerwiec 2017. Bardzo prosimy osoby które jeszcze nie odebrały zwrotów o zgłoszenie się do przedszkola. Jest to ostateczny termin

Integracyjne prażone

Integracyjne prażone Czwartek, 19 października 2017 Dnia 12 października 2017 r. na zaproszenie Szkolnego Koła Wolontariatu przybyli do naszej szkoły goście z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kętach. Po spacerze alejkami przyszkolnego parku, mieniącego się już kolorami jesieni, podopieczni PŚDS obejrzeli szkołę i włączyli się do wspólnej zabawy z uczniami klasy VII.

„Człowiek nie rodzi się czytelnikiem, czytelnika trzeba wychować”

„Człowiek nie rodzi się czytelnikiem, czytelnika trzeba wychować” Czwartek, 19 października 2017 Grupa "Kotki” we wrześniu realizowała projekt edukacyjny pt.: "Książka". Autorkami projektu były panie Edyta Bryła i Małgorzata Hebda. Projekt „Książka” powstał, by wspierać rozwój zainteresowań czytelniczych dzieci. Celem projektu było:

Sprawozdanie z realizacji projektu "Mleko"

Sprawozdanie z realizacji projektu Środa, 18 października 2017 W bieżącym roku szkolnym w grupie "Jeżyków" realizowany był projekt edukacyjny „Mleko”. Autorem projektu była pani Beata Joniec. Przez trzy tygodnie września dzieci zdobywały wiedzę na temat mleka, uczestnicząc w zajęciach, zabawach dydaktycznych i badawczyc

Święto nauczycieli

Święto nauczycieli Środa, 18 października 2017 Nauczyciele i samorządowcy świętowali Dzień Edukacji Narodowej podczas Gali 17 października w Domu Ludowym w Grojcu. Uroczystość była okazją do uhonorowania szczególnych osiągnięć pracowników oświaty.

archiwum wiadomości