Kawiarenka Obywatelka LGD "Dolina Soły" w Gminie Oświęcim

Kawiarenka Obywatelka LGD Piątek, 18 sierpnia 2017 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Soły" zaprasza do Kawiarenki Obywatelskiej, 24 sierpnia 2017 o godz. 13.00 do Urzędu Gminy Oświęcim (Sala Sesyjna na III p.). Będzie to spotkanie przy kawie i cieście dotyczące stanu realizacji LSR oraz zasad przyznawania pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami Czwartek, 17 sierpnia 2017 Dyrektor Przedszkola Samorządowego we Włosienicy, serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne, dotyczące nowego roku szkolnego 2017/2018...

DOŻYNKI 2017

DOŻYNKI  2017 Czwartek, 17 sierpnia 2017 Informujemy, że próby programu artystycznego na DOŻYNKI, odbędą się...

Biesiada Seniorów

Biesiada Seniorów Środa, 9 sierpnia 2017 17.08.2017 w ogrodzie przy PS w Zaborzu odbędzie się Biesiada Seniorów. W programie: wspólne biesiadowanie przy muzyce, opowieści i historia Zaborza, występy zespołu Holan. Prosimy przekazać informację seniorom z Zaborza.

Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami Wtorek, 8 sierpnia 2017 Serdecznie zapraszamy na zebranie wszystkich rodziców naszych przedszkolaków które odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 17:00. Na zebraniu zostaną przekazane ważne informacje, dlatego prosimy wszystkich o obecność.

Lipiec z językiem hiszpańskim

Lipiec z językiem hiszpańskim Wtorek, 1 sierpnia 2017 W dniach od 1.07.2017 – 27.07.2017, na terenie Gminy Oświęcim odbył się projekt pod tytułem: „Lipiec z hiszpańskim”, prowadzony przez Justynę Grabowską oraz Sebastiana Małysa. Zajęcia odbywały się w miejscowościach: Rajsko, Zaborze oraz Poręba Wielka. Liczba uczestników wyniosła 27 osób, w tym 10 dzieci oraz 17 dorosłych.

OZOBOTY czyli kodowanie dla dzieci

OZOBOTY czyli kodowanie dla dzieci Czwartek, 13 lipca 2017 Ozoboty super sprawa i zabawa polecamy. Pod czujnym okiem pani instruktor dzieci uczyły się programowania i zasad poruszania maleńkich robocików

Informacja o podręcznikach 2017/2018

Informacja o podręcznikach 2017/2018 Poniedziałek, 10 lipca 2017 Uprzejmie informujemy, iż w roku szkolnym 2017/2018podręczniki i ćwiczenia dla uczniów klas I - VI do wszystkich przedmiotów są darmowe oprócz religii. Darmowe podręczniki zamawia szkoła. Podręcznik i ćwiczenie do religii zakupują rodzice. Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników i ćwiczeń do religii.

Wesołych wakacji

Wesołych wakacji Niedziela, 2 lipca 2017 Wesołych wakacji, słońca, odpoczynku, przygód, bezpiecznej zabawy nad wodą w lesie lub w górach wszystkim Dzieciom i Rodzicom, życzy Dyrektor  i  Pracownicy Przedszkola.  Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i do zobaczenia 1. września!

Udanych wakacji !

Udanych wakacji ! Piątek, 30 czerwca 2017 Na progu tegorocznych wakacji życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom dobrego i radosnego wypoczynku, samych słonecznych, pięknych i ciepłych dni. Życzymy Wszystkim aby z tegorocznych wakacji wrócili  szczęśliwi,  opaleni, aby z zapałem rozpocząć nowy rok szkolny -

archiwum wiadomości