1% dla szkoły

1% dla szkoły Środa, 13 stycznia 2016

Na ostatniej stronie PIT wypełniamy 4 pola:

dzień Babci i Dziadka

dzień Babci i Dziadka Niedziela, 26 lutego 2017 22 lutego 2017 w Domu Ludowym w Grojcu odbyła się długo wyczekiwana uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka...

Bajkowy dzień

Bajkowy dzień Niedziela, 26 lutego 2017 We wtorek 28 lutego 2017 odbędzie się bajkowy dzień z Czerwonym Kapturkiem. Zachęcamy do przebrania dzieci za postacie z bajki. W tym dniu dzieci mogą przynieść książeczki,maskotki i rekwizyty z bajki.

Szkoła Ucząca Się w Babicach

Szkoła Ucząca Się w Babicach Sobota, 25 lutego 2017 Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej w Babicach otrzymała 24 lutego 2017 roku tytuł Szkoły Uczącej Się za lata 2014-2016.

Bal karnawałowy w Przedszkolu w Brzezince

Bal karnawałowy w Przedszkolu w Brzezince Piątek, 24 lutego 2017 22 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po śniadaniu dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, p

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Piątek, 24 lutego 2017 15 stycznia 2017 roku odbył się 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku wolontariusze z naszej szkoły brali w nim udział. Byli to: Milena Huczek, Gabriela Kwaczała, Jakub Borowczyk, Igor Cebulski, Bartłomiej Czech, Wojciech Nowak i Marcel Wądrzyk.

Bawimy się z zimą

Bawimy się z zimą Piątek, 24 lutego 2017 "Hu, hu, ha, hu, hu, ha zima wcale nie jest zła" - przekonały się o tym nasze przedszkolaki spotykając się podczas wspólnej zabawy pod hasłem "Bawimy się z zimą" w dniu 23 lutego

Dzień otwarty

Dzień otwarty Czwartek, 23 lutego 2017 Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty naszej szkoły 28 lutego (wtorek) w godz. 16.00 - 17.30. Na przyszłych uczniów czekają liczne atrakcje.

Plastyczny konkurs ekologiczny rozstrzygnięty

Plastyczny konkurs ekologiczny rozstrzygnięty Środa, 22 lutego 2017 W środę został rozstrzygnięty plastyczny konkurs ekologiczny, zorganizowany w ramach udziału w projekcie ,,Czysta Małopolska"...

Ekologiczny Bal Karnawałowy

Ekologiczny Bal Karnawałowy Środa, 22 lutego 2017 Dzieci przebrane były w piękne stroje, które w całości wykonane były z papieru, worków foliowych, kartonów, opakowań, butelek, zakrętek...

archiwum wiadomości