1% dla szkoły

1% dla szkoły Środa, 13 stycznia 2016

Na ostatniej stronie PIT wypełniamy 4 pola:

Serowe śniadanko

Serowe śniadanko Wtorek, 28 marca 2017 Na stałe w naszym przedszkolu zagościły nawyki kształtujące u dzieci postawy prawidłowego odżywiania. W piątek 24.03.2017 przedszkolaki samodzielnie przygotowywały sobie śniadanko z wykorzystaniem „deski serów”. Podczas konsumpcji nauczycielki przypominały dzieciom jak

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski Wtorek, 28 marca 2017 W dn. 27.03.2017 w Przedszkolu Samorządowym w Porębie Wielkiej odbył się gminny konkurs recytatorski pt. ,,Znane i nieznane wiersze dla dzieci''. Nasze przedszkole reprezentowali -z  grupy ,,Jeżyki'' Franciszek Miziołek, który recytował wiersz ,,Tydzień''

Recytacje w Porębie

Recytacje w Porębie Wtorek, 28 marca 2017 Dzieci z siedmiu przedszkoli wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim 27 marca w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Dzień aktywności badawczej u Kotków - optyka

Dzień aktywności badawczej u Kotków - optyka Poniedziałek, 27 marca 2017 27 marca w grupie „Kotki” zorganizowano kolejny Dzień Aktywności Badawczej.  W tym dniu przedszkolaki zajmowały się tematem „Optyka – badanie światła”. Wspólnie z nauczycielką „Kotki” wykonały doświadczenia: świat widziany w wodzie,

Gminny Konkurs Recytatorski

Gminny Konkurs Recytatorski Poniedziałek, 27 marca 2017 27 marca odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Znane i nieznane wiersze dla dzieci" zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej

"Co w książkach piszczy?"

Piątek, 24 marca 2017 24.03.2017 r. dzieci z grupy Kaczuszek i Żabek pojechały na wycieczkę do Galerii Książki w Oświęcimiu...

Szkoła w Zaborzu: spotkanie informacyjne

Szkoła w Zaborzu: spotkanie informacyjne Piątek, 24 marca 2017 Rodzice skorzystali z zaproszenia nauczycieli i dyrekcji szkoły w Zaborzu – 23 marca wypełnili salę gimnastyczną, żeby dowiedzieć się, jak od 1 września będzie funkcjonować Szkoła Podstawowa w tej miejscowości. Na ich pytania odpowiedzieli dyrektor placówki Wiesława Pawłowska, dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Halina Musiał i wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz.

Uwaga Konkurs Matematyczny OXFORD!!!

Uwaga Konkurs Matematyczny OXFORD!!! Piątek, 24 marca 2017 Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły z klas IV – VI do udziału w 27. Edycji konkursu matematycznego OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS MATEMATYKA.PLUS, który odbędzie się 28 kwietnia 2017r. w naszej szkole. Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie się do pani Renaty Rodak do 28 marca 2017 r.

Kąciki przyrody

Kąciki przyrody Czwartek, 23 marca 2017 Mali Strażnicy Przyrody codziennie dbają o roślinki oraz prowadzą obserwacje przyrodnicze...

archiwum wiadomości