Konkurs wiedzy o Arturze Grottgerze

Konkurs wiedzy o Arturze Grottgerze Niedziela, 25 czerwca 2017 Dnia 20 czerwca 2017 r. odbył się szkolny konkurs wiedzy o Arturze Grottgerze. Co roku uczniowie klas młodszych spotykają się w sali gimnastycznej, aby wykazać się znajomością życia i twórczości patrona naszej szkoły.

Kotki żegnają przedszkole

Kotki żegnają przedszkole Niedziela, 25 czerwca 2017 „My krok stawiamy naprzód, odważnie, idziemy do szkoły po wiedzę. Będziemy teraz już pierwszą klasą może najlepszą ze wszystkich klas. Żegnaj przedszkole! Żegnaj na długo! Teraz już szkoła zaprasza nas!   Nadszedł czas pożegnania z przedszkolem

Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie "Jeżyki"

Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Piątek, 23 czerwca 2017 20 czerwca 2017 roku w grupie dzieci „Jeżyki” odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Spotkanie było podsumowaniem realizowanej w roku szkolnym 2016/2017 innowacji pedagogicznej „ Czuję się w swoim ciele jak w domu, odczuwam potrzebę kontaktu z innymi” – wspomag

Tak zakończyliśmy zajęcia prowadzone Metodą Ruchu Rozwijającego w grupie Biedronek

Tak zakończyliśmy zajęcia  prowadzone Metodą Ruchu Rozwijającego w grupie Biedronek Piątek, 23 czerwca 2017 Dnia 19 czerwca odbyło się w grupie najmłodszych  przedszkolaków, zakończenie całorocznych zajęć z zakresu Ruchu Rozwijającego. Uczestniczyli w nim rodzice wraz z dziećmi.  W pierwszej części spotkania odbyła się prezentacja multimedialna zawierająca krótki opis

Żegnaj przedszkole

Żegnaj przedszkole Piątek, 23 czerwca 2017 Czas pożegnać się z przedszkolem - na wakacje czas!

Zajęcia pokazowe dla rodziców Kaczuszek

Zajęcia pokazowe dla rodziców Kaczuszek Piątek, 23 czerwca 2017 Kaczuszki podsumowały wiadomości zdobyte podczas realizacji projektu "Przedszkolaki w Kosmosie"...

Pożegnanie Starszaków

Pożegnanie Starszaków Czwartek, 22 czerwca 2017 Starszaki przeniosły wszystkich do krainy piratów – prezentując pirackie tańce, wierszyki, taneczne pląsy, piosenki o lecie i wakacjach...

Wycieczka Słoneczek do Fermy Strusi "Zosia"

Wycieczka Słoneczek do Fermy Strusi Czwartek, 22 czerwca 2017 Grupa „Słoneczek” razem ze swoimi rodzicami wyruszyła 22 czerwca na wycieczkę do Fermy Strusi „Zosia” w Bieruniu - Jajostach...

Wizyta niezwykłych sportowców

Wizyta niezwykłych sportowców Środa, 21 czerwca 2017 13 czerwca br. w naszym gimnazjum odbył się Integracyjny Turniej Sportowy, w którym wzięło udział 16. wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu.

archiwum wiadomości