Przedszkolaki z Zaborza pożegnały zimę

W ubiegły piątek w Przedszkolu Samorządowym im. Treflika w Zaborzu przedszkolaki wraz z zaproszonymi gośćmi pożegnały zimę, równocześnie witając wiosnę.

Stało się to dzięki wspaniałemu programowi artystycznemu, w którym wystąpili najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, fantastycznej zabawie z Animacje i Magia Pan Humorek oraz wspólnym wiosennym korowodzie z marzanną.

Przed rozpoczęciem części artystycznej dyrektor przedszkola Jolanta Zapała przywitała zgromadzonych gości, a wójt Mirosław Smolarek życzył wspaniałego i radosnego świętowania wiosny.

Udział w wydarzeniu wzięli Mirosław Smolarek - Wójt Gminy Oświęcim, Andrzej Skrzypiński - Starosta Oświęcimski, w imieniu prezydenta Oświęcim - Miasto Pokoju - City of Peace Sylwia Żak-Biesik, wiceprzewodniczący Rady Powiat Oświęcimski Piotr Śreniawski, sołtys Zaborza Adam Nowotarski, członkinie Klub Seniora w Zaborzu, Zespół Taneczny Holan oraz rodzice i mieszkańcy Zaborza. Gratulujemy organizacji wydarzenia na wysokim poziomie!

Szersza fotorelacja - Facebook: Gmina Oświęcim