Podpisano umowę na przebudowę ul. Suskiego we Włosienicy

Dzisiaj w Urzędzie Gminy Oświęcim podpisana została umowa na przebudowę traktu powiatowego ul. Suskiego we Włosienicy.

W ramach przebudowy drogi zostanie wykonany chodnik wraz z przejściem dla pieszych.
Przekazanie placu budowy nastąpi do 7 dni od podpisania umowy. Zadanie inwestycyjne zrealizuje firma KONKRET Krzysztof Wysogląd.

Inwestycja współfinansowana jest przez Powiat Oświęcimski i Gminę Oświęcim oraz dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Jej koszt wyniesie niespełna 730 000 zl.

W podpisaniu umowy udział wzięli wójt gminy Oświęcim Mirosław Smolarek, starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński, wicestarosta Paweł Kobielusz, członek Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Jerzy Mieszczak oraz szef firmy Konkret Krzysztof Wysogląd.