Remonty gminnych dróg w Dworach Drugich, Włosienicy i Zaborzu

18 sierpnia zostały odebrane prace remontowe na trzech gminnych drogach: ulicy Nagietkowej w Dworach Drugich, Bukowej we Włosienicy i Krótkiej na Zaborzu.

Nawierzchnia ulicy Bukowej we Włosienicy jest wymieniana etapami. Pierwszy odcinek został naprawiony dwa lata temu. Tegoroczna inwestycja została zrealizowana jako modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych i otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu województwa małopolskiego.

Tego lata wyremontowano także ulice Krótką na Zaborzu i Nagietkową w Dworach Drugich. Odbioru robót 18 sierpnia dokonał wójt Mirosław Smolarek. We Włosienicy protokół podpisali również radny Stanisław Dziedzic i sołtys Władysław Zaliński, a w Dworach Drugich sołtys Stanisław Nowotarski.

Zadanie „Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych - ul. Bukowa w Włosienicy” zostało dofinansowane ze środków województwa małopolskiego.