Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Oświęcim

W ubiegłą sobotę, w hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku odbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Oświęcim. W wydarzeniu udział wzięło 9 drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP Broszkowice, OSP Rajsko, OSP Harmęże, OSP Brzezinka, OSP Poręba Wielka, OSP Stawy Monowskie, OSP Włosienica, OSP Grojec i OSP Polanka Wielka.

Po zaciętej rywalizacji fair play, wielu golach i rzutach karnych wyłoniono cztery najlepsze zespoły:

- I miejsce: OSP Brzezinka
- II miejsce: OSP Włosienica
- III miejsce: OSP Poręba Wielka
- IV miejsce: OSP Polanka Wielka

Po zakończonych rozgrywkach przyszedł czas na wręczenie pucharów. Zwycięzców uhonorowali Wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek, Przewodnicząca Rady Gminy Oświęcim Bernardyna Bryzek oraz Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej Tomasz Tyran. Podczas wręczenia nagród głos zabrali również sołtys Rajska Maciej Majerski oraz dyrektor SP w Rajsku Przemysław Dziedzic.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkich jednostkom OSP za udział, a w szczególności OSP Rajsko za organizację turnieju. Jak co roku poczęstunek dla strażaków dostarczyła Firma Hat-Pol Grzegorz Hatłas z Babic.

Galeria: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0fTwxyViPfHg2ysQorXVhhNp5y7gGsyCPPEk3feJy4K23kB7F28BENLJBtQZQGDm4l&id=100064689428979