Spotkanie związkowców z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 października w Rajsku samorządowcy gościli na spotkaniu oświęcimskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Za pełną zaangażowania pracę w ciężkich dla oświaty czasach nauczycielom podziękowali wójt Mirosław Smolarek, jego zastępca Halina Musiał, przewodnicząca Komisji Ogólno-Administracyjnej Edukacji Publicznej i Kultury Rady Gminy Emilia Turza oraz dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Agata Michalska.

Prezes oświęcimskiego Oddziału ZNP Lilianna Pacocha podziękowała przedstawicielom władz Gminy za wsparcie i pogratulowała koleżankom i kolegom sukcesów. Uczestnicy spotkania życzyli sobie nawzajem równie owocnej jak dotąd współpracy, dzięki której szkoły i  przedszkola w gminie Oświęcim mogą się poszczycić wysokimi wynikami. Oficjalną część uroczystości zakończył wspólny toast związkowców i samorządowców.