Spotkanie informacyjne dla rodziców - SP Zaborze

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Zaborzu, która od września rozpocznie swoje funkcjonowanie, zapraszają serdecznie na spotkanie informacyjne dla rodziców zainteresowanych jej ofertą edukacyjną.

Szanowni Państwo!

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez reformę oświaty Gmina Oświęcim powołała do życia obwodową szkołę podstawową dla wsi Zaborze.  Pragniemy Państwa poinformować, iż w budynku Gimnazjum Gminnego Nr 2 w Zaborzu od września 2017r. będzie funkcjonowała szkoła podstawowa dla Państwa dzieci. Zapraszamy Wszystkich Rodziców uczniów klas I-VII do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami,
nauczyciele pomagają je rozwinąć”

Nasi nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby każdy uczeń doświadczył realizacji misji naszej szkoły, którą jest: „zapewnienie wszechstronnego rozwoju każdego ucznia”.  Pragniemy, aby było to miejsce przyjazne, tętniące życiem, dające poczucie bezpieczeństwa Państwa dzieciom. Chcemy wraz z Państwem stworzyć szkołę, w której dzieci dobrze się czują i rozwijają, gdyż to dzieci tworzą szkołę.

Pragnąc pomóc Państwu w podjęciu decyzji zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w budynku obecnego gimnazjum w Zaborzu.

Miło będzie nam Państwa gościć 23 marca 2017 roku
o godzinie 17.00.