Przystań wodna w Dworach Drugich już otwarta

Można już korzystać z oferty przystani wodnej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, która mieści się nieopodal stopnia wodnego w Dworach Drugich. Obecnie korzystać możemy z około 2 godzinnego rejsu lokalnego.

 

W piątek 22 kwietnia miał miejsce inauguracyjny rejs, otwierający działalność przystani w Dworach Drugich, w którym brał udział m.in. Mirosław Smolarek wójt gminy Oświęcim.  Zapraszamy do galerii zdjęć pokazującej naszą okolicę z innej perspektywy. 

 

To nie koniec atrakcji, jakie ma oferować przystań. Pomysłodawca i twórca przystani wodnej Krzysztof Adamski ma ambitne plany:

 

A co będziemy oferować? Dużo! Rejsy po Wiśle, pokażemy Wam, gdzie zaczyna się droga wodna Wisły tzw. pkt. 0 km., pokażemy Wam jak się śluzuje, jak wygląda śluza z pokładu łodzi. Mamy również ofertę dla osób szalonych jak Ja! Po 85 latach popłyniemy łodzią pasażerską do Krakowa! Tak, tak z Oświęcimia do Krakowa wodą! Będziesz mógł u Nas zrobić kurs Sternika Motorowodnego – informuje pomysłodawca i twórca przystani wodnej Krzysztof Adamski.

 

Więcej informacji i rezerwacja rejsów: https://miejscewlodzi.pl/


https://www.facebook.com/Miejsce-w-%C5%82odzi-Space-in-Boat-Rancho-108676445022095/

 

GALERIA