Wyniki wyszukiwania dla frazy: 2019

"Oświęcimska Gmina" kwiecień 2019

Środa, 17 kwietnia 2019 Kwietniowy numer miesięcznika "Oświęcimska Gmina".

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2019 - 2024   Rada Sołecka Zaborza   Kotara  Sylwester Przybyła  Zbigniew Śreniawski  Piotr Wójcik  Wiesław Zapała  Jolanta              

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2015 - 2019   Rada Sołecka Zaborza   Waldemar Klisiak Krzysztof Miłoń Monika Miłoń  Przemysław Sanak Piotr Śreniawski Adam Wysogląd Jolanta Zapała              

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2019 - 2024     Rada Sołecka Włosienicy   Brandys  Marek Grubka  Krzysztof Gworek  Stanisław Kwadrans  Krzysztof Puskarczyk  Aneta              

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2015 - 2019     Rada Sołecka Włosienicy     Marek Brandys Zofia Drabczyk Krzysztof Kwadrans Ewelina Niemiec Grzegorz Płachta Helena Stachura Marzena Tolarczyk              

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2019 - 2024   Rada Sołecka w Stawach Monowskich   Hałat  Anna   Hoła  Urszula Jurzak-Płoszczyca  Ryszard Krzemień  Paweł Ludwinek  Krzysztof         

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2015 - 2019   Rada Sołecka w Stawach Monowskich   Józef Grubka Anna Hałat Urszula Hoła Paweł Krzemień  Magdalena Nurek          

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2019 - 224   Rada Sołecka w Rajsku     Janiga  Szymon Kamiński  Wojciech Korczyk  Ewelina Stanclik  Zygmunt Wykręt  Piotr          

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2015 - 2019   Rada Sołecka w Rajsku   Mirosław Biegański Szymon Janiga Wojciech Kamiński Alicja Tarasek Karolina Wisła Piotr Wykręt              

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019   Kadencja 2019 - 2024   Rada Sołecka w Porębie Wielkiej   Borowczyk  Krzysztof  Mariusz Filip  Mirosław Janus  Włodzimierz Kruczała   Lidia Mondry  Mirosław                        

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019   Kadencja 2015 - 2019   Rada Sołecka w Porębie Wielkiej   Barbara Bizoń Mirosław Filip Andrzej Klisiak Marcin Łopata Tomasz Mydlarz Anna Paluch Beata Sosulska                          

Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2019

Środa, 17 kwietnia 2019 Zapraszamy do obejrzenia skrótu fotograficznego z naszej gminnej imprezy.

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019   Kadencja 2019 - 2024   Rada Sołecka w Pławach   Balon  Waldemar Frydel  Gabriela Mędrysa  Zbigniew Rozmus  Jan  Siuta  Krzysztof              

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019   Kadencja 2015 - 2019   Rada Sołecka w Pławach   Waldemar Balon Gabriela Frydel Łukasz Mędrysa Zbigniew Mędrysa Jan Rozmus              

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019    Kadencja 2019 - 2024   Rada Sołecka Stawów Grojeckich   Brzeczkowski  Marcin Heród  Halina Orlicka  Monika Sporysz  Dorota Wanat  Paweł          

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019    Kadencja 2015 - 2019   Rada Sołecka Stawów Grojeckich   Janusz Darżynkiewicz Halina Heród Kazimierz Madeja Żaneta Płonka Dorota Sporysz          

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2019 - 2024   Rada Sołecka w Harmężach   Korbel  Małgorzata Kościelniak  Ewa Król  Dorota Łach  Artur Małek  Tomasz                

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019 Kadencja 2015 - 2019   Rada Sołecka w Harmężach   Piotr Jarnot Stanisław Klekot Danuta Krzeczkowska Jarosław Rochowiak Roman Sękowski Michał Smętek Anna Zagórska                

Rada Sołecka

Środa, 17 kwietnia 2019   Kadencja 2019 - 2024   Rada Sołecka w Grojcu   Chowaniec  Stefan Fabia  Robert  Noworyta  Lubomir Walus  Paweł  Wojtala  Andrzej              

Kadencja 2015-2019

Środa, 17 kwietnia 2019   Kadencja 2015 - 2019   Rada Sołecka w Grojcu   Jacek Bielowicz Mieczysław Chowaniec Stefan Chowaniec Robert Fabia Albin Koim Paweł Walus Andrzej Wojtala