Festyn Rodzinny


 

 

Festyn Rodzinny organizujemy, już od kilku lat w ogrodzie przedszkolnym, przy współpracy z Rodzicami naszych przedszkolaków. W tym roku festyn połączony został z Dnem Mamy i Taty, zakończeniem projektu unijnego ,,Wesoły Angielski" oraz pożegnaniem ,,zerówki." W uroczystości brali udział zaproszeni goście min.: Wójt Gminy Oświęcim Małgorzata Grzywa, wiceprzewodniczący Rady Gminy Oświęcim Adam Wiecheć, sołtys Stawów Monowskich Arkadiusz Kuwik, sołtys Włosienicy Władysław Zaliński, dyrektor Akademii Nauki Anna Pacyga oraz rodzice.

  

Dzieci z wszystkich grup wystąpiły w pieknym programie artystycznym pod kierunkiem swoich wychowawców.                      

 

Po zakończeniu części oficjalnej dyrektor Leokadia Kukla zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy, która obfitowała w konkursy i tańce przy muzyce. Nie zabrakło również chętnych do udziału w loterii fantowej, w której na wszystkich uczestników czekały atrakcyjne nagrody, a dzieci dodatkowo mogły zamienić swoje ciała w ,,płótno malarskie", na którym panie malowały piękne obrazki.

 

Do korzystania z wszystkich atrakcji potrzebna była siła, której dodawały wszystkim pyszne ciasta pieczone przez naszych rodzicó, grillowane kiełbaski, przekąski i napoje. Zadowolone i uśmiechnięte twarze okazywały zadowolenie ze wspólnie spędzonego czasu.

 

 

 

Tagi