Bal w przedszkolu

,,Jak wiecie wielkie bale zwykle odbywają się w karnawale, dlatego nasze przedszkole też podtrzymało tradycję..."

 

 

Ach, cóż to był za bal... Prawdziwa eksplozja kolorowych postaci, bowiem można było spotkać Królewnę Śnieżkę, Mikołaja, kangurka, klauna, Zorro, księżniczki, wróżki, syrenki i wiele, wiele innych.

 

 

Bal naprawdę trzeba zaliczyć do wyjątkowo udanych, dzieci cudownie się bawiły przy największych przebojach ostatnich miesięcy, a do wspónej zabawy zachęcał wszystkich wodzirej. Między kolejnymi tańcami w parach, indywidualnie i w kółeczkach, dzieci uczestniczyły w konkursach z balonami i krzesełkami oraz w konkursie piosenki, a za fantastyczną rywalizację otrzymywały ulbione cukierki. 

 

W trakcie takiej aktywności nasze przedszkolaki bardzo zgłodniały, więc w czasie przerwy wszyscy ze smakiem zajadali drożdżowe bułeczki i inne łakocie, a pragnienie gasili pyszną herbatką.

 

Prawdziwą niespodzianką był ,,deszcz balonów", który spadł z góry wprost na głowy uczestników balu. Tradycyjnie na zakończenie wybrano króla i królową balu, którym serdecznie gratulujemy!

 

Wszystko, to co opisałam odbywało się w pięknej scenerii, wśród kolorowych balonów i wstążek, o co zadbali niezawodni rodzice, na których jak się okazuje zawsze możemy liczyć. 

 

BARDZO  SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY!!!

 

Atmosferę balu najlepiej oddadzą zdjęcia, dlatego zapraszamy do naszej galerii i życzymy miłego oglądania.