Dzień Babci i Dziadka

Babciu, Dziadku co Wam dam, jedno serce które mam. A w tym sercu same róże, żyjcie moi kochani jak najdłużej...

 

 

Dnia 1 lutego 2013r., o godz. 12.30 w remizie OSP we Włosienicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi dostojni gości wypełnili salę po brzegi, co szczerze nas ucieszyło.

 

 

Przedszkolaki tym razem wcieliły się w role postaci ze znanych i lubianych bajek, które Babcie i Dziadkowie chętnie opowiadają swoim wnuczętom. Na scenie pojawiły się więc wróżki, czarodzeje, smerfy, krasnoludki z Królewną Śnieżką, wilk z leśniczym, babcia z Czerwonym Kapturkiem oraz sama Baba Jaga.

 

Dzieci oprócz tego, że fantastycznie odgrywały swoje role, to jeszcze wystąpiły w pięknych strojach, przygotowanych przez rodziców.

 

,,Kiedy Babcia była mała..., a gdy Dziadek był malutki..." takie słowa można było usłyszeć w trakcie śpiewanej przez dzieci piosenki, w której w zabawny sposób opisane było wszystko to, co związane było z dzieciństwem Babć i Dziadków.

 

Na zakończenie dzieci zaśpiewały honorowym gościom 100 lat, wręczyły drobne upominki dołączając gorące buziaki i uściski.

 

Po programie artystycznym dzieci otrzymały słodycze i soczki, a goście roskoszowali się słodkim poczęstunkiem i prowadzili miłe rozmowy przy kawie i herbacie.

 

 

Dyrektor przedszkola oraz Rada Pedagogiczna

serdecznie dziękują zaproszonym gościom za przybycie

oraz

wszystkim Rodzicom za wkład włożony w organizację uroczystości.  

 

 

 

 

Tagi