Wigilia w PS w Brzezince

20 grudnia rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu okres świątecznych spotkań. Tego dnia spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole.

Odświętnie ubrane przedszkolaki oczekiwały zaproszonych gości.

W tym roku świętowali z nami: wójt Gminy Oświęcim pan Mirosław Smolarek, radni Gminy Oświęcim pan Andrzej Ryszka oraz pan Zbigniew Krzemień, dyrektor Centrum Usług  Wspólnych Gminy Oświęcim pani Halina Musiał, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince  pani Alfreda Kufrej, przewodniczący Rady Rodziców pan Janusz Palka, przedstawicielka OSP w Brzezince pani Daria Szewczyk. Wszystkich serdecznie powitała pani dyrektor Jolanta Jędras.

To grudniowe przedpołudnie było pełne ciepłych świątecznych życzeń od naszych gości, wspólnie śpiewanych kolęd oraz pięknych prezentów pod choinką. W świąteczny nastrój wprowadziły nas również przedszkolaki z grupy „Kotki” recytując wiersze o tematyce świątecznej.