Wójt dziękuje strażakom za pomoc w usuwaniu szkód po nawałnicy

Na ręce prezesa zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Oświęcimiu Krzysztofa Szudarskiego wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz złożył dziś serdeczne podziękowania dla druhów Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Oświęcim, którzy 8 lipca uczestniczyli w akcji usuwania szkód wyrządzonych przez nagłą i silną wichurę.

– Dziękuję za zaangażowanie i trud włożony w prace i działania służące usuwaniu skutków nawałnicy, która dotknęła tereny naszej gminy. Wasza ofiarność, niezwykła sprawność i sumienność udowadniają, że w pełni zasługujecie na zaufanie jakim obdarza Was społeczeństwo, a Wasza postawa świadczy o głęboko zakorzenionym poczuciu misji strażaka – podkreślił wójt Albert Bartosz.

Sternik naszej gminy dziękując strażakom za poświęcenie, życzył wszystkim druhom OSP dalszej satysfakcji ze służby na rzecz niesienia pomocy osobom poszkodowanym w zdarzeniach losowych, a także wszelkiej pomyślności w realizacji przyjętych celów.