Poniedziałek, 12 sierpnia 2024

Zlot Pojazdów Zabytkowych i Cyklistów

Europejska Asocjacja Automobilerów, przy współpracy z Prywatnym Muzeum Techniki Wojskowej i Gminą Oświęcim, zorganizowała Zlot Pojazdów Zabytkowych i Cyklistów. Na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji - samochody, motocykle oraz pokaz psów. Z bliska można było przyjrzeć się zabytkowym samochodom i motocyklom, a także porozmawiać z ich właścicielami, którzy dzielili się swoją wiedzą.

Dla właścicieli zabytków pamiątkowe dyplomy wręczyli wiceprzewodniczący Rady Gminy Oświęcim Maciej Majerski, dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim Weronika Sporysz, właściciel muzeum Piotr Seremak oraz główny organizator, przedstawiciel Europejskiej Asocjacji Automobilerów - Antoni Szczerbowski.