Poniedziałek, 12 sierpnia 2024

40-lecie LKS "Puls" Broszkowice

W wydarzeniu udział wziął wójt gminy Oświęcim Mirosław Smolarek, który pogratulował jubilatom rocznicy oraz podziękował za trud i poświęcenie dla działalności na rzecz lokalnej społeczności i rozwijania sportu.

Obecni byli również radna gminna Żaneta Ganobis, dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim Weronika Sporysz, sołtys Broszkowic Anna Sporysz, a także zawodnicy, działacze, przyjaciele i sympatycy klubu oraz mieszkańcy sołectwa.

Na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji - dmuchany plac zabaw, strefa gastronomiczna oraz stanowisko OSP Broszkowice. Drużyna seniorów, która tego dnia rozgrywała pierwszy mecz w sezonie 2024/2025 również dała wiele powodów do zadowolenia, wygrywając na własnym boisku ze Skawą Podolsze.

Gratulujemy LKS PULS Broszkowice, z Prezesem Krzysztofem Więckiem na czele jubileuszu i życzymy wielu sukcesów sportowych i organizacyjnych.