Piątek, 6 listopada 2020

Konkurs "Festiwal Piosenki Ekologicznej"

Piosenka jest dobra na wszystko, dlatego zapraszamy do udziału w konkursie "Festiwal Piosenki Ekologicznej". Aby wziąć udział w nim udział, należy nagrać krótki filmik zawierający piosenkę o tematyce ekologicznej i umieścić link do nagrania pod postem na Facebooku (tutaj) w terminie od dnia dzisiejszego (6 listopada 2020 r.) do północy dnia 27 listopada 2020 r. Tematyka jest szeroka - można zaśpiewać o tym jak segregować śmieci, dlaczego warto oszczędzać surowce naturalne albo co zrobić, żeby zmniejszyć swój wpływ na powstawanie smogu.

Na zwycięzcę czeka e-bon do internetowego sklepu Empik o wartości 200 zł.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://gminaoswiecim.pl/.../Regulamin-konkursu-Festiwal.pdf

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Wymiana niskosprawnych źródeł grzewczych w gospodarstwach domowych zlokalizowanych na terenie gminy Oświęcim, w ramach Poddziałania 4.4.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”