Piątek, 18 października 2019

Związkowcy świętowali Dzień Edukacji Narodowej

Prezes gminnego oddziału Lilianna Pacocha podziękowała przedstawicielom władz Gminy, szczególnie za wsparcie podczas protestu nauczycieli wiosną tego roku. Do własnych życzeń dla koleżanek i kolegów dołączyła list szefa ZNP Sławomira Broniarza. Następnie pogratulowała i wręczyła upominki pedagogom, którzy obchodzą jubileusz pracy w oświacie.

Zaproszenie na spotkanie w Rajsku przyjęli wójt Mirosław Smolarek, jego zastępca Halina Musiał, przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Gminy Emilia Turza i dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Agata Michalska. Goście złożyli związkowcom szczere i serdeczne podziękowania i życzyli równie owocnej jak dotąd współpracy, dzięki której szkoły i przedszkola w gminie Oświęcim mogą się poszczycić wysokimi wynikami.

Oficjalną część uroczystości zakończył wspólny toast nauczycieli i samorządowców.