Przedłużenie naboru kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Oświęcim

Kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Oświęcim można zgłaszać do 23 września br.

Na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Oświęcim z dnia 27 sierpnia 2019 r. nr 157/2019 w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Oświęcim – „ogłoszenie o naborze na kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Oświęcim” okres naboru został przedłużony do 23 września br.

Rada Seniorów będzie mieć charakter doradczy i inicjatywny, pełniąc funkcje organu opiniodawczego i konsultacyjnego względem Rady Gminy Oświęcim.

Kandydatami na członków Rady Seniorów mogą być mieszkańcy gminy Oświęcim powyżej 60. roku życia, zgłoszeni przez środowiska senioralne (w szczególności organizacje pozarządowe) lub sołectwa gminy Oświęcim (poprzez rady sołeckie wspólnie z sołtysem).

Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w Urzędzie Gminy Oświęcim (ul. Zamkowa 12, 32-600 Oświęcim) w terminie od 2 września 2019 r. do 16 września 2019 r.

Kandydatów należy zgłaszać na podstawie formularza, który można pobrać tutaj.

Zarządzenie Nr 157/2019 Wójta Gminy Oświęcim z dnia 27 sierpnia 2019 r. w sprawie: ogłoszenia naboru kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Oświęcim.