Poniedziałek, 3 czerwca 2019

Wielki Rodzinny Piknik Sportowy

Zasady "ulicznej" koszykówki w formule 3 na 3 są znane i popularne. Natomiast piłkarskie zawody aquawave okazują się wciąż wyzwaniem pełnym niespodzianek. Strzelenie bramki w wodzie po kolana nie zawsze się udaje w regulaminowym czasie. W Brzezince finałowe rozstrzygnięcia zapadały w długich seriach rzutów karnych.

Zabawa była przednia – tak dla małych, jak i dużych dzieci. Wójt Mirosław Smolarek kibicował razem z żoną Beatą albo stawał w sportowe szranki. Wśród dopingujących byli też przewodnicząca Rady Gminy Bernardyna Bryzek, zastępca wójta Halina Musiał, dyrektor OKSiR Jadwiga Szczerbowska, dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Agata Michalska, sołtys Brzezinki Andrzej Ryszka i sołtys Pław Krzysztof Harmata.