Twój głos na wagę rodzinnego placu zabaw w Grojcu!

Bardzo ważne: GŁOSUJ CODZIENNIE! :-)

Do wygrania jest "wypasiony", jak mawia młodzież, plac zabaw. Gmina Oświęcim zgłosiła się do konkursu „Podwórko NIVEA” tereny rekreacyjne przy Szkole Podstawowej w Grojcu ...


Do wygrania jest "wypasiony", jak mawia młodzież, plac zabaw. Gmina Oświęcim zgłosiła się do konkursu „Podwórko NIVEA” tereny rekreacyjne przy Szkole Podstawowej w Grojcu. Zachęcamy szczególnie gorąco mieszkańców naszej gminy do głosowania internetowego na tę kandydaturę. Swój głos będzie można oddać codziennie na stronie:


www.nivea.pl/podworko.Konkurs, którego organizatorem jest GPD Agency z Warszawy, skierowany jest do gmin oraz spółdzielni mieszkaniowych z terenu całej Polski. Celem akcji jest zbudowanie 40 nowoczesnych placów zabaw w tych miejscowościach, na które zostanie oddanych najwięcej głosów internautów. Każdego dnia można oddać jeden głos.

Głosowanie odbędzie się w dwóch turach: pierwsza, mająca na celu wyłonienie 20 miejsc, odbędzie się od 1 do 30 kwietnia br., natomiast druga, którego celem będzie wyłonienie kolejnych 20 lokalizacji, potrwa od 1 do 31 maja br.


W skład placu zabaw wejdą: multi zestaw kaskada, tunel rurowy królicza norka, piaskownica z daszkiem, huśtawka ważka, kiwak dwuosobowy, gra balance, skakanka, gra w klasy, huśtawka wahadłowa, zjeżdżalnia, karuzela z siedziskami, huśtawka bocianie gniazdo, kosz na śmieci, ławki, kosz do rzucania, stojak rowerowy, nawierzchnia piaskowa i trawiasta. Fundator zobowiązuje się do zbudowania placu jeszcze w tym roku.

Lokalizację placu zabaw przy szkole w Grojcu wybrano nieprzypadkowo. W tej bowiem placówce oprócz uczniów edukują się także przedszkolaki. Taki piękny i funkcjonalny plac zabaw byłby dla nich wspaniałym prezentem.

 

Na zdjęciu: dyrektor szkoły w Grojcu Joanna Wysogląd pokazuje miejsce przeznaczone na plac zabaw.