Wtorek, 5 czerwca 2018

Organizacja ruchu na czas Dni Gminy Oświęcim

W ramach planowanej zmiany organizacji ruchu na odcinku drogi powiatowej ul. Grojeckiej w Zaborzu od DK44 do skrzyżowania z ul. Pod Górką i ul. Jezioro wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z wyznaczeniem pasa postojowego po lewej stronie jezdni. Objazd od ul. Pod Górką do DK 44 zostanie wyznaczony po ul. Jezioro. Wprowadzane oznakowanie będzie obowiązywać od godz. 12:00 w dniu 09.06.2018 r. do godz. 03:00 w dniu 11.06.2018 r.

Ponadto dla uczestników imprezy udostępniony zostanie parking w rejonie Internatu Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 Mistrzostwa Sportowego i Technicznych przy ul. Generała Józefa Bema 4 w Oświęcimiu. Dojście z parkingu do miejsca organizacji imprezy poprzez ul. Stefana Okrzei w Oświęcimiu oraz ul. Rowerową w Zaborzu. Wymienioną powyżej trasą nie ma możliwości przejazdu pojazdami.

Organizacja ruchu Dni Gminy