Weź udział w konkursach wielkanocnych

Weź udział w konkursach wielkanocnych Wtorek, 27 lutego 2024 Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w tegorocznych konkursach wielkanocnych organizowanych przez nasz ośrodek.

Spotkanie z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2024

Spotkanie z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2024 Wtorek, 27 lutego 2024 Jak co roku w Niedzielę Palmową Wójt Gminy Oświęcim zaprasza mieszkańców na imprezę pn.: Spotkanie z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2024, która odbędzie się w sali Remizy OSP we Włosienicy o godz. 15:00.

Noc Świętojańska - Wianki w Broszkowicach

Noc Świętojańska - Wianki w Broszkowicach Piątek, 23 czerwca 2023 Wójt Gminy Oświęcim zaprasza wszystkich na wydarzenie: Noc Świętojańska - Wianki w Broszkowicach, które odbędzie się 24 czerwca br., o godzinie 17:00.

V Święto Stroju Ludowego i Narodowego połączone z Piknikiem pod Flagą

V Święto Stroju Ludowego i Narodowego połączone z Piknikiem pod Flagą Czwartek, 20 kwietnia 2023 Już po raz piąty organizujemy święto na cześć naszych pięknych strojów. Tym razem gospodarzem będzie KGW w Grojcu. Rozpoczynamy Mszą św. w kościele parafialnym o godz. 16:00.

XI Festiwal Młodego Aktora - Kęty 2023

XI Festiwal Młodego Aktora - Kęty 2023 Wtorek, 28 lutego 2023 Dom Kultury w Kętach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XI edycji FESTIWALU MŁODEGO AKTORA.

WAŻNA INFORMACJA

WAŻNA INFORMACJA Środa, 8 lutego 2023 Aby usprawnić zajmowanie miejsc podczas Koncertu Karnawałowego Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków, wprowadzone zostały bezpłatne wejściówki na koncert. Wejściówki można odbierać w Informacji OCK w godzinach 15:00-19:00.

Koncert Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków

Koncert Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków Środa, 11 stycznia 2023 Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim oraz Wielka Orkiestra Młodych Muzyków zaprasza na Koncert Kolędowo - Noworoczny, który odbędzie się w sali widowiskowej Domu Ludowego w Grojcu w niezielę 22 stycznia 2023 r. o godzinie 17:00. WSTĘP WOLNY!