Recytacje w Porębie

Recytacje w Porębie Wtorek, 28 marca 2017 Dzieci z siedmiu przedszkoli wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim 27 marca w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Szkoła w Zaborzu: spotkanie informacyjne

Szkoła w Zaborzu: spotkanie informacyjne Piątek, 24 marca 2017 Rodzice skorzystali z zaproszenia nauczycieli i dyrekcji szkoły w Zaborzu – 23 marca wypełnili salę gimnastyczną, żeby dowiedzieć się, jak od 1 września będzie funkcjonować Szkoła Podstawowa w tej miejscowości. Na ich pytania odpowiedzieli dyrektor placówki Wiesława Pawłowska, dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Halina Musiał i wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz.

wyniki konkursu Trefliki wiosną

wyniki konkursu Trefliki wiosną Poniedziałek, 20 marca 2017 Już są wyniki powiatowego konkursu dla przedszkolaków Trefliki wiosną.Tuż przed 10 marca można powiedzieć że prace napływały do nas drzwiami i oknami. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzezince na Pikniku Matematycznym w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzezince na Pikniku Matematycznym w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Poniedziałek, 20 marca 2017 14 marca, od kilku już lat obchodzony jest w wielu krajach na świecie, jako "Dzień liczby Pi". W szkołach odbywają się wtedy konkursy, prezentacje, prelekcje i inne imprezy związane z matematyką.

Relacja z Dnia Otwartego szkoły w Zaborzu

Relacja z Dnia Otwartego szkoły w Zaborzu Czwartek, 16 marca 2017 Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz: "Utworzenie Szkoły Podstawowej w miejsce Gimnazjum Gminnego w Zaborzu było procesem naturalnym i jesteśmy pewni, że tak jak sukcesy odnosiło tu gimnazjum, tak sukcesy będzie odnosiła szkoła podstawowa. Serdecznie do niej zapraszamy."

Spotkanie informacyjne dla rodziców - SP Zaborze

Spotkanie informacyjne dla rodziców - SP Zaborze Wtorek, 14 marca 2017 Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Zaborzu, która od września rozpocznie swoje funkcjonowanie, zapraszają serdecznie na spotkanie informacyjne dla rodziców zainteresowanych jej ofertą edukacyjną.

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Porębie Wielkiej

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Porębie Wielkiej Niedziela, 12 marca 2017 O tym, że początek nauki w szkole to ważne wydarzenie wie każdy uczeń naszej placówki. Każdy z nich był kiedyś pierwszoklasistą i wie, że to nie lada wyzwanie. Co roku zapraszamy najstarszych przedszkolaków wraz z rodzicami, aby zapoznali się z ofertą naszej szkoły.

Dzień Kobiet w przedszkolu

Dzień Kobiet w przedszkolu Środa, 8 marca 2017 Dzień Kobiet obchodziliśmy hucznie i wesoło...

Zbiórka puszek aluminiowych

Zbiórka puszek aluminiowych Poniedziałek, 6 marca 2017 Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę puszek aluminiowych. Starannie wypłukane i zgniecione puszki można przynosić do Szkoły od 1 do 31 marca. Wszystkich uczniów serdecznie zachęcamy do wsparcia tej akcji. Fundusze uzyskane ze sprzedaży skarbnik SU przeznaczy na zakup artykułów papierniczych potrzebnych do organizacji konkursów, akcji, imprez oraz na środki w celu przygotowania nagród dla uczniów biorących udział w konkursach i akcjach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Akademia bezpiecznego Puchatka

Akademia bezpiecznego Puchatka Środa, 1 marca 2017 W bieżącym roku szkolnym otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający udział w VII edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka, którego patronami honorowymi są POLICJA i KURATORIA OŚWIATY. Edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa jest zadaniem długofalowym i wymagającym dużego zaangażowania ze strony rodziców, jak i nauczycieli. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji uda nam się wspólnie wykonać kolejny, duży krok w kierunku zapewnienia naszym dzieciom bezpieczeństwa.

archiwum wiadomości