Skrzydło Anioła 2016 - czekamy na zgłoszenia

Zachęcamy do zgłaszania kandydatur do Nagrody Społecznej Wójta Gminy Oświęcim "Skrzydło Anioła". Mogą nią zostać wyróżnione osoby szczególnie zaangażowane w niesienie codziennej pomocy innym, które swoją postawą inspirują do czynienia dobra.

Kandydatury mogą zgłaszać przedsiębiorcy zarejestrowani w KRS, organizacje społeczne, parafie, osoby fizyczne, również prowadzące działalność gospodarczą, według prostego wzoru stanowiącego załącznik do regulaminu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2016, nagroda przyznawana jest za działania podejmowane w 2016 roku.

Pozostałe szczegóły dostępne są w regulaminie, będącym załącznikiem do zarządzenia Wójta Gminy Oświęcim.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: sekretarz@gminaoswiecim.pl lub telefoniczny 33 844 35

elementy grafiki w nagłówku: freepik.com